» »

Як підібрати автомобільні запчастиниКожен власник автомобільного транспорту знає, як часом складно буває правильно підібрати запасні частини до свого автомобіля. Сучасний ринок пропонує величезну кількість деталей вітчизняного та закордонного виробництва за різними цінами. Як підібрати їх для свого авто?

Як підібрати автомобільні запчастини
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - браузер.

Пам'ятайте, що на ринку запасних частин ви можете зіткнутися з оригінальними, неоригінальними деталями і запчастинами б / у. Оригінальні запчастини виробляються на тому ж заводі, що і автомобіль. Вони мають спеціальне маркування і упаковку заводу-виробника. Такі деталі коштують дорого, але вони надійні і довговічні, виробник відповідає за їх якість. Неоригінальні запчастини виготовляють інші компанії (можливо за наявності ліцензії від виробника). Такі компанії поставляють деталі високої якості з обов'язковою гарантією їх експлуатації.

Купуйте запчастини б / в, якщо ви обмежені у фінансах. Особливо гарні оригінальні деталі, які в процесі експлуатації не відчували серйозні навантаження, їх технічні характеристики можна перевірити. Їх ціна буде в рази менше, ніж у нових запчастин. Це прекрасне поєднання високої якості і низької вартості.

Зверніться в будь дилерський сервісний центр. У його арсеналі знаходяться оригінальні запчастини, і будь-який фахівець порадить вам не економити на власному автомобілі і встановити деталь заводу-виробника. Багато сервісів навіть відмовляються встановлювати деталі сумнівної якості. Якщо на даний момент в сервісі не виявиться потрібної вам запчастини, її на замовлення пришлють прямо з первинного складу.

Відвідайте різні форуми, присвячені конкретній марці вашого автомобіля. Тут вам дадуть слушну пораду, де купити хороші запасні частини, в якій автосервіс звернутися, розкажуть, неоригінальні запчастини яких виробників мають високу якість і низьку вартість.

Скористайтеся електронними каталогами запасних частин. Їх можна знайти в інтернеті на сайті ELCATS.Ru. За допомогою цих каталогів ви зможете визначити номери запасних частин вашого автомобіля, дізнатися їх ціну або знайти їм неоригінальну заміну. Каталоги також включають в себе інструкції з ремонту конкретних автомобілів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: