» »

Мийка автомобіля. Що потрібно знати?Вимити автомобіль самостійно, без залучення послуг досвідченої автомийки на станції техобслуговування нескладно. Потрібно тільки знати, як правильно це слід зробити, щоб і машина була чистою, і ви не нашкодили їй своїми діями.
Мийка автомобіля. Що потрібно знати?
Вам знадобиться
  • Велика губка, чиста суха тканина з мікрофібри (2 шт.), Шланг для води або вода у відрі, препарат для мийки кузова авто, очищувач стекол, поліроль, міні пилосос, щітка, балон плямовивідника.

Закрийте двері машини і вікна. Змочіть ретельно авто з усіх боків, починаючи з даху, водою. Приступайте до видалення бруду з кузова. Для цього додайте у відро з теплою водою один ковпачок засобу для миття машини.

Змочуйте губку у воді з шампунем і очищайте машину плавними рухами від бруду, починаючи зверху. При сильному забрудненні води у відрі, міняйте її, і знову додавайте свіжу порцію шампуню.

Якщо є можливість використовувати при обмиванні авто шланг, то застосовуйте обробку струменем води. Миття машини буде від цього більш якісним і зручним для вас. Шампунь для миття автомобіля при цьому додається безпосередньо в контейнер для води механічної міні-мийки.

Ретельно завдавши мильний розчин і видаливши з його допомогою бруд з кузова машини, приступайте до її ополіскуванню чистою водою зі шланга або відра. Поливайте при цьому авто також зверху, починаючи з даху. Допомагайте видаляти бруд з дрібних деталей машини тієї ж губкою, якій протирали її до цього від бруду.

Сухою тканиною з мікрофібри протріть насухо кузов машини. За допомогою склоочисника і другий сухої тканини протріть скла авто всередині і зовні. Пилососом видаліть сміття усередині автомобіля. Поліролью обробіть кузов авто. Робити таку процедуру при кожному митті не обов'язково, але застосування поліролі збереже і поліпшить фарбу на кузові.

Обробіть засобом для виведення плям проблемні місця, які утворилися всередині салону авто в результаті його експлуатації. Намагайтеся очищати нові плями в салоні, на чохлах при кожному митті авто, інакше доведеться проводити часом дорогу хімічну чистку салону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: