» »

Як зробити шумоізоляцію на автомобільШум - один з найсильніших подразників для людини, з якою доводиться стикатися постійно. Так, наприклад, великі незручності він приносить під час їзди на автомобілі.
Як зробити шумоізоляцію на автомобіль

Шум не тільки може перешкодити почути важливі для водія звуки, а й відволікає від керування машиною, та й просто заважає розмовляти з сидять в салоні пасажирами. Однак проблему шуму ви можете вирішити дуже просто: зробіть шумоізоляцію на автомобіль.

Шумоізоляція може бути частковою або повною - все залежить від того, скільки часу і коштів ви плануєте витратити на цю доопрацювання вашого автомобіля. Ізолювавши автомобіль від шуму, ви відразу помітите переваги: ​​наприклад, радіо звучатиме набагато краще.

Шумоізоляція автомобіля має кілька принципів.

Перший принцип - ваговий. Шумоізоляція будь-якого предмета поліпшується при збільшенні його ваги, так як при цьому знижується частота резонації і вібрації. Саме за принципом збільшення ваги працюють пінні шумоізолюючі матеріали.

Другий принцип шумоізоляції називається бар'єрним. Бар'єрними можуть бути щільні гумові або багатошарові матеріали. Барьернаяшумоізоляція найбільш ефективна для низькочастотної вібрації.

Плануючи зробити шумоізоляцію на автомобіль, для початку визначтеся, від якого шуму ви хочете ізолювати салон. Для ізоляції від шуму дороги вам буде потрібно наповнити піною двері і поставити прогумовані мати над колесами. При цьому стежите, щоб дренажні отвори над колесами залишилися вільними від гуми. В основному ж шумоізоляція потрібно для стереосистеми і задніх дверей автомобіля.

Якщо вам потрібна повишеннаяшумоізоляція, ізолюйте стелю, підлогу автомобіля, а також постарайтеся зробити ізоляцію між панеллю керування і двигуном, щоб зменшити шум від нього. Для цього буде потрібно зняти внутрішню обшивку автомобіля, крісла і панель управління. Крім матів з гуми і пеносодержащіх ізоляторів також вам будуть потрібні рідкі речовини, які проникають у важкодоступні місця і забезпечують тим самим більш якісну ізоляцію.

Процес ізоляції досить трудомісткий. Насамперед підготуйте поверхню, на яку ви плануєте приклеювати шумоізолятор, - вона повинна бути максимально чистою і знежиреною. Вирізайте матеріал точно за розмірами деталей, щоб не допустити проникнення звуку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: