» »

Як встановити протитуманні фариУстановка протитуманних фар на автомобіль дозволяє краще позначити машину в непривабливих погодних умовах: при тумані, дощі або снігопаді. Головне, наявність таких фар забезпечує комфорт і безпеку водія і його пасажирів. Вибираючи протитуманні фари, зверніть увагу на лампи, випущені відомими виробниками автомобільної оптики, наприклад фірми Hella і Osram.
Як встановити протитуманні фари
Вам знадобиться
  • - лінійка;
  • - плоскогубці;
  • - комплект викруток;
  • - гайковий ключ;
  • - дриль зі свердлами.

Відкрийте корпус фари. Вийміть оптичний елемент, щоб не пошкодити скло при монтажі протитуманних фар і для установки галогенової лампи. Вибирайте лампи відомих виробників. Одним з провідних фірм є марка автомобільних ламп OSRAM. Лампами цієї фірми комплектуються базові моделі практично всіх автовиробників.

Відзначте на стійкій поверхні бампера симетричні місця і просвердлите отвори для установки фар під бампером або над ним. Обробіть отвори антикорозійним покриттям. Встановіть корпусу фар в просвердлені отвори. Поставте реле у зручний для вас місце, вниз контактними проводами, щоб на них не могла потрапити вода.

Встановіть вимикач на панелі автомобіля. Для цих цілей ви можете використовувати вимикач, який продається разом з набором або спеціальний вимикач, який знаходиться на приладовій панелі вашого автомобіля.

Від'єднайте позитивну клему від акумулятора, щоб забезпечити безпеку. Проведіть дроти відповідно до схеми, яка додається до інструкції з установки протитуманних фар. Користуйтеся тими проводами, які входять в комплект фар. Якщо ви використовуєте інші дроти, стежте за тим, щоб перетин проводів було однаковим.

Поставте галогеновую лампу в оптичний елемент. Ні в якому разі, не торкайтеся до колби руками. Візьміть її за підставу або використовуйте спеціальні трикотажні рукавички.

Підключіть дроти до лампи і поставте оптичний елемент в корпус протитуманною фари. Підключіть позитивну клему до акумулятора автомобіля і перевірте роботу фар. Включайте фару тоді, коли вона зібрана повністю. Прикріпіть і перевірте на міцність з'єднувальні дроти. Якщо ви правильно встановили протитуманні фари, підсумком вашої роботи буде ефективне освітлення дорожнього полотна під час руху автомобіля.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: