» »

Як зняти підшипникДуже часто зношені або пошкоджені підшипники ступиці коліс стають причиною поломки автомобіля на дорозі. Тому необхідно своєчасно проводити заміну підшипників, не чекаючи повного їх відмови. У більшості випадків це необхідно зробити тоді, коли пробіг автомобіля становить понад 130 тисяч кілометрів.

Як зняти підшипник

Крім того, звертайте увагу на всі ознаки зношування підшипників - наприклад, шум при русі автомобіля або незрозуміле пригальмовування під час повороту керма. Будь-який з цих ознак свідчить про те, що необхідно зняти підшипник і замінити його новим. В принципі, для заміни підшипника можна звернутися в автосервіс, але при бажанні можна зняти підшипник самостійно. Сама процедура не відрізняється складністю, але щоб уникнути неприємностей слід дотримуватися кількох простих правил.

  • Знімаючи або міняючи підшипники, ніколи не використовуйте молоток для нанесення прямого удару. Не забувайте завжди перевіряти стан корпусу і осі при будь-яких роботах з підшипниками - навіть невеликий знос цих деталей часто призводить до швидкого зносу або пошкодження нових підшипників.
  • З підшипниками необхідно звертатися вкрай обережно - не дивлячись на міцність, вони є досить чутливими деталями. Тому необережне поводження при монтажі цілком здатне привести до порушення внутрішньої геометрії підшипника. А це значить, що деталь передчасно вийде з ладу і призведе до пошкодження інших деталей, безпосередньо пов'язаних з підшипником.
  • Правильно вибирайте інструменти, які ви плануєте використовувати в процесі демонтажу підшипників. Крім того, намагайтеся ніколи не демонтувати внутрішнє кільце з ступичного вузла - цього не можна робити ні в якому разі, простіше замінити підшипник новим.
  • Автор: Максим Привалов
    Рекомендуємо почитати:
    Коментарі: