» »

Як видалити іржу з автомобіляЯк видалити іржу з автомобіля. Іржа - це небажаний супутник старих машин. Причина появи цього «зла» на ранніх стадіях експлуатації машини незрозуміла - чи то справа в неякісному залозі, чи то погане лакофарбове покриття. Звичайно, свій внесок у появу іржі вносять погодні явища і перепади температур. Одні автолюбителі миряться з тим, що колись корозія приведе їх «залізного коня» в непридатність, а інші намагаються видалити її і запобігти подальшому поширенню.
Як видалити іржу з автомобіля

Обробіть поверхню металу, видаліть з неї пухкий шар іржі, який легко піддається зняттю. Для цього використовуйте дриль з металевою щіткою або наждачний папір.

Як видалити іржу з автомобіля
Зачистіть поверхню шпателем і знежирте місце за допомогою уайт-спіриту, бензину або будь-якого знежирюючого кошти. Нанесіть перетворювач іржі. Обов'язково надіньте на руки рукавички, тому що в основі будь-якого перетворювача лежить кислота.

Промийте місце іржі водою, щоб вимити перетворювач. Знову знежирте поверхню і нанесіть шар шпаклівки. Поки все це сохне, за допомогою великої кількості води і дерев'яного бруска, на якому знаходиться водостійка шкурка, вирівняйте поверхню.

Рівняйте акуратно і ретельно, адже від цього залежатиме майбутній вигляд ділянки кузова, а, отже, і всього автомобіля. Видаліть пил від шпаклівки, яка утворилася в процесі вирівнювання, і висушіть поверхню за допомогою фена, або просто почекавши тривалий час.

Як видалити іржу з автомобіля
Пофарбуйте відремонтовану ділянку. Фарба є надійним захисником від корозії. Головне, підберіть фарбу точно в колір автомобіля або зверніться до фахівців. Фарбувати краще в теплу погоду, щоб процес висихання був швидше, і фарба довше буде берегти кузов від появи іржі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: