» »

Як замінити передні амортизаториЯк замінити передні амортизатори. Патьоки на стоці переднього амортизатора, погана керованість автомобіля під час руху і жорстка реакція передньої частини автомобіля на нерівності дорожнього полотна свідчить про те, що ваші передні амортизатори (або один з них) несправні. Якщо ви не бажаєте звертатися в автосервіс і хочете виконати заміну передніх амортизаторів самостійно, вам необхідно виконати наступну послідовність дій.

Як замінити передні амортизатори
Вам знадобиться
  • - Комплект нових амортизаторів;
  • - універсальний набір інструментів для ремонту автомобіля.

Як замінити передні амортизатори
Домкратом підійміть передню частину автомобіля. Якщо ви міняєте обидва амортизатора відразу, то виконуйте заміну послідовно, спочатку один, потім другий, немає необхідності «піддомкрачувати» всю передню частину автомобіля.

Зніміть колесо. Відкрутіть 2 болта на поворотному кулаці системи рульового управління. Відкрутіть 2 гайки на склянці стійки. Закріпіть стійку в тиси і зафіксуйте її за допомогою двох стяжок (їх можна купити в будь-якому автомагазині).

Тепер можете спокійно відкрутити центральний шток амортизатора. Залежно від моделі та марки вашого автомобіля, зробити це можна, викрутивши внутрішній шестигранник, скрутивши гайку за допомогою накидного ключа або газовим ключем скрутити блок зі спився. У міру викручування центрального штока постійно підтискайте пружину стяжками.

Тільки після закріплення стійки і пружини на ній витягніть амортизатор за центральний шток за допомогою ключа і упору. Перед установкою нового амортизатора обов'язково його прокачайте. Переверніть стійку штоком вниз, зробіть поступальні рухи штоком вгору-вниз раз 5-6. Потім перевніте амортизатор штоком вгору і повторіть процедуру поступальних рухів раз 15-20. Встановіть амортизатор, слідуючи опису інструкції.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: