» »

Як зменшити витрату палива на ЛансереУ життя сучасної людини дуже тісно увійшов автомобіль. Саме за допомогою автомобіля його власники можуть швидко і ефективно пересуватися з однієї точки в іншу. Тому потрібно постійно стежити за технічним станом автомобіля, щоб він вас не підводив. З часом багато власників авто починають помічати, що їх залізний кінь споживає занадто багато бензину. Як же зменшити витрату палива?

Як зменшити витрату палива на Лансере
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації вашого автомобіля,
  • - датчики тиску шин.

Спочатку огляньте весь автомобіль на наявність у ньому зайвих речей. Дуже часто виходить так, що в машині накопичується дуже багато зайвого. А весь зайвий і непотрібний мотлох не тільки займає місце, а й додає вагу машині. Чи не возите з собою постійно кілька коліс або інших запчастин, так як вони мають значну вагу. Пам'ятайте, чим більше вага автомобіля, тим вище перевитрата палива. Та й амортизатори целее будуть, якщо даремно їх не перевантажувати.

Своєчасно проходите кожен технічний огляд. Інжектор потрібно час від часу промивати і прочищати. Своєчасно міняйте всі витратні матеріали. Намагайтеся завжди заливати бензин на заправках однієї і тієї ж нафтової компанії. Можна використовувати спеціальні присадки для палива, які підвищують октанове число бензину. Це дає деякий приріст потужності автомобіля. Намагайтеся не змішувати різні типи бензину.

Слідкуйте за станом ваших шин. Намагайтеся перевіряти тиск перед кожним виїздом. Найкраще встановити датчики, які будуть постійно показувати величину тиску в шинах. Зараз продаються набори, які складаються з чотирьох датчиків і дистанційного пульта з дисплеєм. Датчики одягаються замість ковпачків на золотники. А на дисплеї виводиться вся інформація. Деякі датчики можуть сигналізувати, якщо величина тиску відхилилася від норми.

Зверніть увагу на власний стиль водіння. Намагайтеся не газувати сильно даремно. Їздите на прямих передачах. Гальмуєте оборотами двигуна. Не перевищуйте швидкісний режим. Так ви заощадите на бензині і штрафах, а також зменшите ризик потрапити в аварію.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: