» »

Як перетягнути салон автомобіляЗалежно від фінансових можливостей, цілей і смаків, існує можливість перетягнути салон автомобіля в спеціалізованому автосалоні або самостійно. В останньому випадку потрібно деякі знання й елементарні навички.

Як перетягнути салон автомобіля

На початковому етапі необхідно все ретельно підготувати. Після того як визначено загальний стиль майбутнього салону, вибирається вид і кількість необхідного матеріалу. Матеріал підбирається залежно від місця його застосування в салоні. Це може бути і шкіра, і карпет. Кількість необхідно підрахувати заздалегідь, щоб не переплачувати за досить дорогий матеріал.

На наступному етапі необхідно підготувати салон для перетяжки. Залежно від моделі автомобіля, буде потрібно послідовно зняти матеріал в місцях його заміни. Крім сидінь в перетяжку можуть входити карти дверей, ручника і керма, а також важеля КПП з підлогою, стеля з передньою панеллю. У салонах з подушкою безпеки, можливо, перетягнути і її. У разі, коли ця, досить копітка робота виконується вперше, починати бажано з найбільш легких деталей. Наприклад, з пластику у важеля КПП, порогів, ручок дверей. Потім приступайте до більш складним: стелі, торпедо, козиркам.

Знятий у салоні матеріал розпорює по швах. Використовуючи отримане «лекало», необхідно виготовити викрійки. Для правильного зшивання декількох швів потрібна спеціальна машинка з голкою. Зшиті з викрійки заготовки не повинні мати перекосів і «бульбашок». Для цього потрібно певний навик, особливо якщо шити вручну. Всі помилки неправильно виготовленого чохла будуть видні після установки в салоні. Зовсім необов'язково обмежуватися лише заміною самого матеріалу в салоні. За допомогою спеціальних вставок з поролону, можливо, змінити форму сидіння, зробивши його більш зручним. При перетяжки передній панелі її слід витягти з салону, перетягнути, і потім встановити назад. При перетяжки стелі під тканиною, можливо, поміняти або закріпити поролон. Перетягнути салон автомобіля буде набагато простіше, якщо використовувати спеціальні інструменти і пристосування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: