» »

Як замінити салонний фільтр в "Опель Астра"Астра заміна фільтра. Усередині салону автомобіля постійно концентруються шкідливі речовини, тому для зниження їх кількості призначений салонний фільтр, який розташований в системі вентиляції. Це пристрій береже легені водія і пасажирів, а також допомагає знизити потрапляння забруднень і шкідливих речовин в радіатор отопітеля і кондиціонера. Тому для забезпечення чистоти повітря, салонний фільтр необхідно міняти кожні 30 000 км пробігу.

Як замінити салонний фільтр в "Опель Астра"
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - новий фільтр.

Зніміть спочатку секцію панелі приладів в низу, потім речовий ящик і рукав подачі повітря. Від'єднайте салонний фільтр від саморізів, які кріплять його до корпуса автомобіля Опель Астра. Акуратно відкрутіть їх, при цьому злегка потягніть у свій бік фільтр.

Вийміть назовні весь бардачок, але перед цим не забудьте відключити роз'єм від лампи, яка підсвічує його. Врахуйте, що його не так просто витягти, як може здатися на перший погляд, так як в його верхній частині розташовано кріплення, яке важко відчинити через сильний опір. Для того щоб спростити цей процес, необхідно потягнути речовий ящик на себе і похитувати його з боку в бік. Виробляючи вилучення бардачка саме таким способом, ви витратите зовсім небагато часу і не зашкодить його.

Розберіть потім декоративну накладку, яка прикріплена до повітропроводів. Дані повітроводи призначені для зігрівання повітря на рівні ніг у переднього пасажира. Така накладка закріплена на машині Опель Астра за допомогою пари поворотних кліпс. Завдяки такій сучасній конструкції, ви зможете зняти накладку дуже швидко, не докладаючи при цьому великих зусиль. Після вилучення бардачка ви побачите три гвинти, які знаходяться на самій кришці салонного фільтра.

Відкрутитеся гвинти з салонної кришки і отщелкніте кріплення, розташовані зверху і знизу. Потім знайдіть торець у салонного фільтра і міцніше хапайте його і починайте повільно тягнути його на себе, при цьому намагайтеся його злегка вигнути. Тут від вас будуть потрібні особлива уважність і акуратність для того, щоб з фільтра не випала бруд і пил.

Очистіть старий фільтр від бруду і пилу або ж візьміть новий і з граничною акуратністю встановіть його на колишнє місце. Приділіть особливу увагу рамки з пластика - вона дуже тендітна, тому не зламайте її. Засуньте фільтр всередину прямо до упору, а потім зберіть залишилися конструкції в зворотному порядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: