» »

Як відрегулювати газове обладнанняЯк налаштувати газове. В даний час досить часто на автомобілі встановлюють газове обладнання. У процесі експлуатації воно не потребує регулювання. Настройку газового обладнання виконують в основному при виникненні різного роду несправностей редуктора - випарника. Автомобіль погано починає заводитися на газу, динаміка розгону стає гірше, з'являються «провали» при розгоні і підйомах в гору.

Як відрегулювати газове обладнання

Найчастіше на автомобілі встановлюють обладнання 3 або 4 покоління. Саме на такому обладнанні зазвичай виникають проблеми з природним зносом деталей редуктора - випарника. Іноді ж проблема полягає в засміченні фільтра, який знаходиться в газовому електроклапанів. Відремонтувати і налаштувати дане обладнання дуже проблематично. Саме тому краще всього звернутися в спеціалізовану станцію, в якій є все необхідне обладнання для наладки програми дублюючого контролера. Також на станції обов'язково повинні бути прилади, які визначають рівень вмісту СО і кисню у вихлопних газах.

Якщо у вас коштує 1 і 2 покоління газобалонного обладнання, то ви можете його відрегулювати самостійно. Однак вміст СО у вихлопних газах найкраще перевіряти на пункті технічного огляду. Відзначимо, вміст газів не повинно перевищувати 0.35-0.45%. Якщо рівень СО завищений, то за допомогою гвинта положення дросельної заслінки на карбюраторі додайте обертів. Також зменшіть кількість газів за допомогою гвинта холостого ходу на редукторі. Якщо вміст СО занижено, то все робиться навпаки. Після цього займіться аналогічної регулюванням, але при роботі двигуна на бензині.

Ви можете відрегулювати газове обладнання та вести постійний контроль, якщо вваріл в глушник після «штанів» перехідну гайку для датчика кисню з підігрівом від вприськових моделей «Лада».

Підключіть дроти підігріву зонда паралельно газовому клапану. Сигнальні дроти екранованим проводом проведіть в салон і підключіть до вольтметру. Нормальними вважаються показники вольтметра в межах 0.2-0.8 Вольта. Якщо показники менше, то суміш бідна, якщо більше - то збагачена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: