» »

Як розібрати блок-фариБільшість сучасних автомобілів має встановлені блок-фари, які поєднують під одним корпусом відразу кілька ламп. Для проведення тюнінгу фар або для виконання різних дій часто доводиться розбирати такі фари.

Як розібрати блок-фари

Для початку робіт необхідно зняти фару, бо проводити всі дії легше і зручніше на отсоединенном приладі. Зняття фар на різних автомобілях виконується різному: десь для цього вам доведеться зняти бампер, а десь просто відкрутити кілька болтів. Уважно подивіться експлуатацію з ремонту вашого автомобіля, де чітко написано, як правильно зробити зняття фари.

Пам'ятайте, що в будь-якому випадку необхідно від'єднувати дріт з негативної клеми акумуляторної батареї, щоб забезпечити безпечне виконання робіт. Після того як фара виявиться у вас в руках, уважно огляньте її на предмет відколів, тріщин і потертостей. При наявності дефектів, краще заздалегідь придбайте нове скло, щоб після розбору замінити його.

Помістіть фару в духовку, щоб розтопити герметик, що знаходиться між склом і корпусом фари. Температуру вибирайте довільно, уважно стежачи за тим, щоб не розплавити скло. При появі щонайменших ознак плавлення вимкніть духовку і швидко вийміть фару звідти. Потім візьміть у руки тонку смугу від пилки по металу і з її допомогою приберіть матеріал, який склеює скло і пластик. Це можна зробити будь-яким гострим предметом, наприклад, ножем або цвяхом.

Якщо боїтеся розплавити фару в духовці, то спробуйте нагрівати її за допомогою фена. Коли від'єднайте скло, акуратно вийміть відбивач і інші деталі, які вам потрібні. Ретельно перевірте справність контактів і ламп всередині фари. Також розібрати фару можна, якщо обережно зрізати верхню частину пластикової канавки, в яку вставлено скло, а потім, підчіплюючи скло ножем, розібрати фару. При подальшій збірці фари для закріплення скла використовуйте прозорий герметик або якісний клей.

Не забувайте про дотримання техніки безпеки - всі дії ви робите на свій страх і ризик.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: