» »

Як відігріти стартерДосить часто автомобілісти стикаються з проблемою того, як завести автомобіль взимку або відігріти його. Протягом морозної ночі акумулятор автомобіля розряджається, ніж «заморожує» і роботу стартера - він вже не зможе з ранку розкрутити стартер для запуску двигуна.

Як відігріти стартер

Для того щоб відігріти стартер у авто, спочатку спробуйте допомогти акумулятору не замерзнути за ніч - його можна врятувати хоча б півгодинну їздою або прогріванням на ніч без відключення двигуна і використання музики, сервоприводів, обігрівачів сидінь і стекол.

Ще один спосіб: віднесіть акумулятор ненадовго в тепло додому для обігріву. А вранці, перед запуском автомобіля, включіть пару раз дальнє світло і «поморгайте» їм для розігріву акумулятора. Тепер спробуйте завестися - Не крутіть стартером більше десяти секунд. Три спроби і, якщо машина не завелася, повторіть дію через кілька хвилин, не менше.

Не забувайте попередньо розігрівати акумулятор, наприклад, включенням ближнього світла або габаритів. У такому випадку ви зможете і не боятися за розряд батареї - ці процеси лише разогреют її і запустять всі необхідні елементи.

Якщо ж акумулятор розряджений настільки, що стартер не просто не запускається, але й не включається освітлення в автомобілі, то спробуйте "прикурити" вашу автомашину. Не змогли або немає можливості відігріти і зарядити його так? Не зволікайте - несіть акумулятор відразу додому, до батареї або тазик з гарячою водою. А після прогрівання акумулятора зарядіть його і повторіть запуск стартера.

Якщо автомобіль важко заводиться, то дайте йому перепочити кілька хвилин. Нехай і акумулятор відновить сили. І знову пробуйте близько 5 - 7 секунд. Але більше 10 секунд не тримайте його в запуску - він розрядить акумулятор і заллє свічки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: