» »

Як замінити свічки на "Субару Імпреза"Правильне функціонування свічок запалювання визначає ефективність віддачі двигуна. Послідовність дій при їх заміні в автомобілі Субару Імпреза залежить від наявності в моделі системи турбонаддува.

Як замінити свічки на "Субару Імпреза"
Вам знадобиться
  • - свічковий ключ;
  • - нові свічки запалювання.

Для заміни свічок з правого боку в моделі без турбонаддува від'єднайте від акумулятора провід маси. Потім зніміть корпус повітряного фільтра. Для цього від датчика масової витрати і температури впускається від'єднайте роз'єм.

Послабте хомут, який з'єднує впускний з'єднувальний патрубок з корпусом повітряного фільтра. Зніміть фільтруючий елемент і задню частину корпусу фільтра, знявши затискачі, що кріплять його верхню частину.

Зніміть котушку запалювання, від'єднавши від неї роз'єм і повернувши її на 180 градусів. Використовуючи ключ свічки, вийміть свічку запалювання. Потім, також за допомогою ключа, вмонтовуйте нову.

Зніміть акумулятор і його кронштейн, приступаючи до заміни свічок з лівого боку. Від'єднавши роз'єм від котушки запалювання, поверніть її на 180 градусів, щоб зняти. Зніміть свічку запалювання за допомогою свічкового ключа. Установку проводите в порядку, зворотному зняттю.

Для заміни свічок на моделі з турбонаддувом з правого боку від'єднайте провід маси від акумулятора. Зніміть повітрозабірний короб, від'єднавши фіксатори, кріплять його на передній частині кузова. Від'єднайте роз'єм від датчика масової витрати і температури впускається.

Послабте хомут, що з'єднує впускний патрубок з впускним з'єднувальним патрубком. Від'єднайте затискач з корпусу повітряного фільтру, зніміть задню частину корпусу і фільтруючий елемент. Викрутіть гайки і болти, які забезпечують кріплення передньої частини корпусу повітряного фільтра до кузова. Зніміть передню частину корпусу фільтра.

Зніміть котушку запалювання, від'єднавши від неї роз'єм і повернувши на 180 градусів. Зніміть свічку з використанням свічкового ключа.

Вийміть акумулятор з кронштейном для заміни свічки з лівого боку. Від'єднайте повітряний патрубок від насоса вторинного повітря. Викрутіть болти, які кріплять патрубок до лівої клапанної кришці, і підійміть його. Зніміть котушку запалювання і свічку. Проводьте установку всіх елементів в зворотному порядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: