» »

Як ввести код для магнітоли на RenaultНа автомобілях Renault встановлюються магнітоли виробництва Philips і Blaupunkt. Залежно від марки і моделі магнітоли спосіб введення коду розрізняється. Сам код можна знайти на радіокарт, що йде в комплекті з інструкцією по експлуатації вашого Renault.

Як ввести код для магнітоли на Renault
Вам знадобиться
  • радіокарт з номером коду.

Конструктивна особливість магнітол Philips 22DC459/62E, 22DC461/62E, 22DC259/62 - відсутність власного дисплея. Для введення коду на цих моделях магнітол включите апарат. На дисплеї з'явиться напис CODE. За допомогою кнопок джойстика, розташованих на правій частині рульового колеса, введіть код. Для цього циліндричним перемикачем «С», встановленим позаду джойстика, введіть першу цифру номера коду. Після того як ця цифра стане коректною, натисніть кнопку «В» для переходу до наступної цифри. Цим способом введіть всі цифри коду і підтвердіть код натисканням кнопки «В». Після введення останньої цифри система включиться.

На магнітолі Philips 22DC259/62Z CD (вона теж без свого дисплея) код вводиться з пульта д / у. Увімкніть магнітолу кнопкою POWER. На дисплеї з'явиться напис CODE, потім 0000. Коліщатко на пульті д / у до бажаного значення на місці миготливою цифри. Для підтвердження введення цифри і переходу до наступної натисніть кнопку зі стрілкою в нижній частині пульта. Після введення всіх цифр натисніть і утримуйте кнопку зі стрілкою доти, поки не пролунає звуковий сигнал, що підтверджує введення коду.

За відсутності пульта д / у на магнітолі Philips 22DC259/62Z CD ввести код можна з панелі. Для цього увімкніть живлення кнопкою POWER. На дисплеї з'явиться напис CODE, потім 0000 з миготливою першою цифрою. Натискайте кнопку +1 до тих пір, поки не з'явиться потрібне значення першої цифри коду. Натисніть кнопку 2. Почне блимати друга цифра. Натискаючи кнопку 2, встановіть необхідне значення для другої цифри коду. Точно так само кнопками 3 і 4 введіть інші цифри кодової комбінації. У висновку натисніть кнопку 6 і утримуйте її до появи підтверджує звукового сигналу. При невірному введенні номера коду з'явиться напис CODE. Через хвилину повторіть введення комбінації. Аналогічним чином вводиться код на магнітолі Philips 22DC239/62 CD.

Для введення коду на магнітолі Blaupunkt BP 6500 Twingo включите апарат. На дисплеї висвітиться CODE. Швидко натисніть кнопку FMT або AF. На дисплеї з'явиться 0000. Першу цифру коду наберіть кнопкою FMT. Другу - кнопкою AF. Третю - кнопкою ТА. Четверту - кнопкою ML. Підтвердіть введення кодової комбінації, натиснувши на тюнері кнопку «>». На дисплеї послідовно висвітяться написи REG OFF і REG ON і магнітола включиться. При неправильному введенні коду з'явиться напис CODE ERR. Усього є 4 спроби ввести правильний номер коду.

Щоб ввести код на магнітолі Philips 22DC982/72B включіть її. Після появи на дисплеї напису CODE натисніть кнопку 1 на панелі. Першу цифру коду введіть кнопками зі стрілками (у лівій нижній частині панелі). Для підтвердження введення цифри і переходу до наступної натисніть кнопку 1. Цим методом введіть всі цифри кодової комбінації. Після введення останньої цифри система включиться.

На магнітолі Blaupunkt BP0491 після появи напису CODE натискайте кнопку +1 для введення першої цифри стільки разів, скільки необхідно для встановлення потрібного значення. Відразу після цього переходьте до введення другої цифри за допомогою кнопки 2. Інші цифри кодової комбінації введіть кнопками 3 і 4. По закінченні натисніть кнопку 5 і магнітола включиться.

Для введення коду в магнітолу Philips 22DC449/62 після появи напису CODE і 0000 натисніть кнопку 1. Напис зміниться на «0 .........». Введіть першу цифру комбінації за допомогою кнопок up / down. Коли ця цифра стане коректною, натисніть кнопку 1 для підтвердження і переходу до наступної цифри. Використовуючи цю операцію, введіть всі цифри номера коду. Після введення останньої цифри магнітола включиться.

На магнітолі Philips 22DC594/62S після включення живлення і появи напису CODE натисніть кнопку «- +» на ручці управління. Обертаючи цю ручку, виберіть необхідне значення для першої цифри коду. Натискайте кнопку «- +» для підтвердження введення і переходу до наступної цифри. Цим способом введіть всі цифри номера коду. Після введення останньої цифри магнітола включиться.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: