» »

Як кріпити люльку в машиніОптимальним способом транспортування маленьких дітей вважається перевезення в спеціальної автомобільної колисці. Правильна установка і закріплення люльки допоможе захистити вашу дитину від наслідків непередбачених обставин при переїзді.

Як кріпити люльку в машині
Вам знадобиться
  • Комплект для кріплення люльки в автомобілі.

Існує чотири основні категорії дитячих автомобільних крісел - від 0 + до 3. Люлька відноситься до додаткового типу 0. Вона є найбільш зручним і безпечним способом перевезення дітей до 1 року. Використання люльки має масу переваг. Як правило, вона є частиною коляски. Ви можете скласти шасі і прибрати його в багажник автомобіля, а люльку встановити в салоні. Таким чином, у вас під рукою завжди є коляска.

Врахуйте, що не всі люльки можна встановлювати в автомобілях. Якщо конструкцією не передбачено жорстке кріплення, перевозити в ній дитини небезпечно. Люльки, призначені для установки в салоні, мають цілісний, ударостійкий корпус. Придбайте комплект кріплень, призначений для вашої моделі. У нього входять карабіни, за допомогою яких люлька пристібається до штатних ременів безпеки і триточкові ремені для пристібання в ній дитини.

Люльку встановлюють на задньому сидінні автомобіля. Звичайно, можна встановити і на передньому, проте слід пам'ятати, що переднє пасажирське місце є найнебезпечнішим. Ніколи не встановлюйте люльку на переднє сидіння, якщо в автомобілі є активна подушка безпеки. При спрацьовуванні вона може сильно травмувати дитину.

Помістіть люльку на заднє сидіння проти руху автомобіля. Зафіксуйте її ручку так, щоб вона впиралася в спинку сидіння. Поясний лямку ременя безпеки накиньте зверху на середину люльки. Пропустіть через бічні напрямні. Застебніть пряжку ременя. Діагональну лямку ременя безпеки пропустіть через направляючу на головній частині люльки. Перевірте натяг ременів.

Покладіть дитину в колиску. Щоб ви завжди були впевнені в безпеці вашого малюка, не забудьте пристебнути його ременями безпеки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: