» »

Як монтувати дискиПід час руху на автомобілі водієві слід уникати проїзду на високій швидкості по правому краю проїжджої частини впритул до узбіччя. За законами фізики весь дрібний сміття з проїжджої частини, серед якого можуть знаходитися цвяхи та інші гострі предмети, переміщається саме в бік узбіччя. Проїзд за вказаним місцем може спричинити прокол шини колеса.

Як монтувати диски
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - "Балонний" ключ,
  • - монтування - 2 шт.,
  • - молоток.

Під час далеких подорожей, наприклад, по сибірських регіонах, де щільність населення тож незначна, а про великій кількості шиномонтажних майстерень і говорити нічого, велика ймовірність того, що, пробивши одне колесо і не встигнувши доїхати до станції автосервісу, ви проколіть іншого. Дві проколоті шини - це вже перебір, і для подальшого продовження шляху мінімум один диск необхідно монтувати.

Щоб зняти проколоту шину з колісного диска, від краю його бортів за допомогою монтувань відокремте спочатку один, а потім і другий внутрішній обід покришки.

Далі, надавав ногою на покришку на діаметрально протилежному боці колеса всередину шини заведіть обидві монтування, за допомогою яких край покришки поміщається над зовнішньою частиною диска. Утримуючи однією монтуванням покришку, іншу переставте трохи далі від неї. Край шини знову «вивертається» на диск. І так крок за кроком до тих пір, поки одна сторона покришки повністю не виявиться зовні диска колеса.

Після ліквідації проколу колеса покришку надіньте за допомогою монтувань на диск. В даному випадку найбільш складною є фінальна частина зазначеного процесу, коли залишається надіти незначну частину покришки. Монтировку підсунути під неї вже неможливо. Тоді шина осаджується на диск обережними ударами молотка по її внутрішньому ободу.

Коли колесо змонтовано настає відповідальний момент, пов'язаний з його накачуванням. Якщо якийсь край шини не прилягає повністю до диску, ні в якому разі не намагайтеся його поправити. Спочатку стравити повітря, а потім виправляйте розміщення покришки.

Під час установки домкрата необхідно вжити заходів проти довільного переміщення машини, підклавши під колеса автомобіля противідкотні упори.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: