» »

Як поміняти свічки на КіаВзимку у власників автомобілів Кіа дуже часто виникають проблеми, пов'язані з пуском холодного двигуна. Причиною цьому можуть бути вийшли з ладу свічки напруження. Щоб усунути цю неприємність, потрібно заміна свічок. Не поспішайте звертатися в сервісний центр, адже з цим можна впоратися і самостійно.

Як поміняти свічки на Кіа
Вам знадобиться
  • - нові свічки;
  • - гайковий ключ;
  • - головка на 12;
  • - металевий штир;
  • - динамометрический ключ.

Спочатку необхідно провести підготовчі роботи. Послабте ремінь навісних агрегатів, для цього візьміть ключ, з його допомогою трохи відкрутіть болт-натягувач і зніміть ремінь з генератора. Потім відкрутіть всі болти кріплення на корпусі генератора і покладіть їх у певне місце, щоб не загубилися. Зніміть трубку вакуумного насоса і кронштейн підйому двигуна. Від'єднайте роз'єми струмопровідної шини від свічок накалу і зніміть шину. Тепер свічки доступні, і можна переходити безпосередньо до їх заміни.

Візьміть головку на 12 і викрутити свічки, бажано, щоб у цей момент двигун був прогрітим, це значно полегшить процедуру. Під час зняття свічок будьте особливо обережні, так як їх кінчики легко ламаються і можуть створити додатковий обсяг робіт.

Після того як свічки витягнуті, візьміть довгий тонкий штир і прочистіть отвори, в яких знаходилися свічки. Очистіть різьблення гнізд свічок і спробуйте вкрутити їх на місце вручну. Якщо Свічки не круто, то знадобиться додаткове очищення. Щоб вона була якісною, використовуйте спрей WD-40.

Укрутите свічки по черговості і затягніть їх за допомогою динамометричного ключа з посиленням 15 Нм. По завершенню процедури зберіть всі зняті деталі в зворотному порядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: