» »

Як зняти панель у ЛадиІноді у автовласників виникає необхідність зняття панелі з Лади. Це може бути пов'язано з виникненням різного роду несправностей. Саме під панеллю проходить більшість проводів, які можуть з часом прийти в непридатність.
Як зняти панель у Лади

Для роботи заздалегідь приготуйте торцеві ключі на 8 і на 10. Також вам знадобляться викрутки з плоским і хрестоподібним лезом.

Приступайте до роботи. Для початку від'єднайте дріт від «мінусової» клеми акумулятора. Вам необхідно зняти рульове колесо. Відкрутіть облицювання рульової колонки. Вийміть всі підрульові перемикачі.

Відкрутіть і приберіть облицювання тунелю статі. Можете приступати до витягання комбінації приладів. Рекомендується позначити всі дроти, які до неї підходять. Далі виверніть ліворуч і праворуч гвинти, які кріплять центральну консоль до панелі приладів. Подденьте викруткою і зніміть сопла обігріву бічних стекол.

Візьміть у руки торцевої ключ на 10 і відверніть їм дві гайки верхнього кріплення панелі приладів. Кришка блоку запобіжників тримається на трьох клацанням. Натисніть на них і витягніть блок. Потім виверніть гвинти, які кріплять підсилювач панелі приладів. Вийміть його.

Зліва від рульової колонки знаходиться гвинт кріплення панелі приладів. За допомогою ключа на 8 виверніть болт кріплення "масових" дротів. Фіксатори колодок джгута проводів посуньте вправо. Від'єднайте три колодки джгута від колодок, які встановлені на кронштейні.

Далі необхідно роз'єднати колодку джгута проводів вимикача запалювання. Ключем на 10 відверніть гайку кріплення «масового» дроти джгута панелі приладів від кронштейна електронних блоків. Фіксатор колодки необхідно трохи зрушити. Джгут панелі приладів від'єднайте від джгута системи запалювання. Якщо є електропакет, то роз'єднаєте колодку джгута, яка йде до цього блоку. Посуньте фіксатор і відключіть колодку від блоку, який відповідає за подушку безпеки. Залишилося тільки акуратно зняти панель приладів і витягти її з салону автомобіля. Робити це найкраще удвох, так як панель має пристойний вагу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: