» »

Як пофарбувати пластиковий бамперЯк пофарбувати пластиковий бампер. Велика частина навісних деталей для сучасного автомобіля виготовляється з пластика. Пластикові бампера - це найбільш вразливі місця автомобіля, вони легко піддаються пошкоджень. Багато пошкодження деталей пластику можна відремонтувати, довірити цю роботу можна фахівця або провести самостійно. Після фарбування пластиковий бампер буде виглядати як з прилавка магазину. Також приводом для цього може послужити розбіжність оригінального кольору бампера і кузова автомобіля внаслідок заміни старого бампера на новий і т.д.
Як пофарбувати пластиковий бампер

Для того, щоб здійснити фарбування самостійно, потрібно слідувати інструкції, і тоді результат буде тільки радовать.Для початку необхідно зняти бампер. Зазвичай проблем з його демонтажем не виникає.

Далі очищаємо бампер від бруду. Обробляємо всю його поверхню наждачним папером із зернистістю Р220, потім використовуємо наждачний папір з більшою зернистістю Р400. Після повного зняття фарби бампер потрібно добре вимити і висушити.

Наступний етап роботи - це нанесення грунтовки. Так як її наносять у кілька шарів, потрібно дочекатися, коли попередній шар повністю висохне. Грунтовку слід наносити тонкими шарами.

Після того, як висохне останній шар грунтовки, потрібно знову пройтися наждачним папером Р400. Для згладжування невеликих шорсткостей можна застосувати наждачний папір Р600.

Як пофарбувати пластиковий бампер
Далі приступаємо до фарбування. Лакофарбове покриття наноситься строго тонкими шарами кілька разів. Перш, ніж покривати новим шаром, потрібно дочекатися остаточного висихання останнього нанесеного шару.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: