» »

Як відремонтувати дзеркалоДзеркала заднього виду в автомобілі - важливий елемент управління, без яких дуже складно виконувати деякі маневри. Якщо дзеркало перестало регулюватися в одній з площин, необхідно розібрати і відремонтувати його.

Як відремонтувати дзеркало
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - регулювальний тросик;
  • - пасатижі.

Щоб зняти дзеркало з автомобіля, вийміть заглушку, закріплену на двері за допомогою трьох пістонів. Далі хрестової викруткою відкрутіть три гвинта. Акуратно дістаньте дзеркало.

Далі почніть розбирати саме дзеркало. Щоб зняти дзеркальний відображає елемент, подденьте його з одного боку пальцями і, приклавши деяке зусилля, вийміть. Врахуйте, що виймається воно насилу. Якщо пальцями підчепити його не вдається, використовуйте для цього викрутку, але, щоб не пошкодити поверхню, обмотайте її тканиною.

Огляньте внутрішню частину дзеркала, найчастіше причина поломки - лопнув трос, за допомогою якого і відбувається регулювання. Якщо у вас є під рукою інше зламане дзеркало, з якого можна його зняти, або ви купили цю необхідну деталь в магазині автозапчастин, спробуйте замінити трос в дзеркалі заднього виду.

Відкрутіть гвинти, за допомогою яких закріплена поворотна платформа, тепер ви можете бачити сам відірваний трос. Зніміть кожух дзеркала з основи, також відкрутивши гвинти. Не забувайте складати кріплення окремо, щоб не переплутати надалі.

Зніміть пильовик-ущільнювач і регулюючий важіль, відкрутіть ще два гвинти. Тепер приступайте безпосередньо до заміни троса дзеркала заднього виду. Серед різнокольорових (синій, червоний, жовтий) тросиків знайдіть відірваний і візьміть аналогічну деталь такого ж кольору від донорського дзеркала.

Спочатку вставте тросик в поворотну платформу, потім в регулювальний важіль. Якщо є можливість, замініть відразу всі троси, оскільки, якщо вони вже зношені, в найближчому майбутньому можуть обірватися і сусідні.

Зберіть дзеркало в зворотній послідовності і встановіть його на автомобіль. Перевірте його працездатність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: