» »

Як зняти панель приладів газельЧас не стоїть на місці. Змінюється мода на марки автомобілів, модернізуються інтер'єри салонів авто, тому числі і панель приладів Газель. Саме тому багато водіїв намагаються зняти застарілу панель, щоб замінити її на більш нову, вдосконалену модель. Однак, як це зробити, знають далеко не всі.

Як зняти панель приладів газель
Вам знадобиться
  • - тонка викрутка;
  • - плоскогубці;
  • - головки на «8» і на «12»;
  • - ключ на «10».

Для початку, на акумуляторної батареї від'єднайте дріт від її мінусовій клеми. Вивернувши гвинти кріплення, а їх всього три штуки, зніміть з обох сторін оббивку передньої стійки. Витягніть вгору надставку на панелі приладів так само з обох сторін, підчепивши її тонкої викруткою.

Далі зніміть кришку блоків запобіжників і виверніть гвинти кріплення обох блоків. Самі блоки запобіжників витягніть на себе, стежачи за тим, щоб штекерні колодки блоків вийшли з панелі приладів. Це робиться для маркування штекерних колодок.

Зніміть, якщо є, радіоприймач, але якщо він відсутній, то досить вийняти заглушку. Через отвір, в який вставляється радіоприймач, поверніть на 90 ° штекерні колодки і витягніть їх за приладову панель. Зніміть важіль перемикання передач, це забезпечить подальше більш зручне зняття панелі. Від'єднайте штекерні колодки, витягнувши панель передньої попільнички. Далі зніміть нижню полицю і висуньте ящик, призначений для речей.

Видаліть рульову колонку, знявши її кожухи і підсилювач приладової панелі. Також від'єднайте поворотну пружину, витягніть ручку замка капота і від'єднайте її. Крім цього зніміть бічні оббивки з передка, посуньте панель і від'єднайте шланги патрубків, від бічних повітропроводів. З тримача витягніть джгути проводів, попередньо знявши пластикові хомути кріплення. Потягнувши, із зусиллям, на себе зніміть панель приладів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: