» »

Як ввести код в магнітолу аудіВідключення акумуляторів або вимушений ремонт автомобіля призводить до блокування аудіосистеми. Якщо у вас є код для магнітоли Ауді, то при першому включенні треба просто правильно ввести його.

Як ввести код в магнітолу ауді
Вам знадобиться
  • - магнітола
  • - інструкція до магнітоли
  • - код

Ознайомтеся з інструкцією. На першій сторінці повинен бути відривний лист з кодом для магнітоли - 4 цифри, які вам необхідно буде ввести в систему.

Увімкніть магнітолу. На екрані висвітиться SAFE. Якщо точно не знаєте модель магнітоли, вивчіть її на наявність певних кнопок. Залежно від присутності / відсутності позначень, ви зможете зорієнтуватися, що натискати далі.

Натисніть одночасно кнопки DX і FM. Утримуйте їх до появи 1000. Введіть код за допомогою кнопок 1-2-3-4, кілька разів натискаючи кожну. На екрані повинні висвітитися потрібні цифри. Порівняйте їх з тими, що записані у вас. Якщо все правильно, знову натисніть DX і FM, потримайте 2-3 секунди. Магнітола включиться.

Утримуйте кнопки TP і RDS. Дочекайтесь появи числа 1000. За допомогою кнопок 1-2-3-4 введіть коректну код. Після додаткової перевірки коду використовуйте TP і RDS для підтвердження (2-3 секунди).

За відсутності позначення TP пошукайте кнопку SCAN. Коли на дисплеї висвітиться SAFE, утримуйте одночасно SCAN і RDS до появи 1000. Введіть код кнопками 1-2-3-4. Для підтвердження вибору натисніть SCAN і RDS (2-3 секунди).

Натисніть і утримуйте комбінації кнопок M і VF або M і U. На екрані висвітиться 1000. Введіть код за допомогою 1-2-3-4. Для підтвердження натисніть і утримуйте 2-3 секунди первісну комбінацію кнопок.

У модельному ряду магнітол Audi існує Audi Navigation Plus. Увімкніть магнітолу. Для вибору цифр коду використовуйте крутиться ручку. Коли необхідна цифра знайдена, натисніть на ручку. Виконайте ті ж дії для вибору інших цифр. Коли код буде введений, в меню знайдіть OK. Для підтвердження знову натисніть на ручку. Магнітола включиться.

Для введення коду в магнітолу Audi Gamma CD 4A0 035196NP2 AUZ5Z5 (Японія, випуск 10.91) використовуйте наступну послідовність. Строго зберігаючи порядок, натисніть DX + U + M. Утримуйте протягом 5 секунд до появи 1000. Введіть код цифрами 1-2-3-4. Використовуйте комбінацію DX + U + M для підтвердження (5 секунд). Спершу з'явиться напис SAFE, а через дві секунди магнітола запрацює.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: