» »

Як вводити код на штатну магнітолуУ аудіомагнітоли, що входить в комплектацію автомобіля, досить низька якість звуку. У салоні можуть запропонувати її замінити, але це дороге задоволення. Автолюбитель може самостійно вибрати вподобану йому систему в будь-якому спеціалізованому магазині. При установці нової магнітоли необхідно самостійно ввести код.

Як вводити код на штатну магнітолу
Вам знадобиться
  • - автомобіль
  • - магнітола
  • - інструкція
  • - кейкод

Ознайомтеся з інструкцією до магнітоли. Там вказано, з чого вона складається, як правильно встановити її в автомобіль, закріпити. Переконайтеся, що все зробили правильно.

Увімкніть магнітолу. Ось тут є варіанти того, яке повідомлення видасть вам саме ваша система. Подальші дії залежатимуть від того, що висвітилося на дисплеї.

CODE: натискайте кнопки «1-2-3-4» по кілька разів, поки кожна не дасть необхідну цифру кейкода. Переконайтеся, що код введено коректно. Для підтвердження натисніть кнопку «5» (або "Up", "Down").

SAFE: одночасно натисніть «ТР» і «ТА». Дочекайтесь появи на дисплеї «1000». Введіть код за допомогою «1-2-3-4». Для підтвердження утримуйте кнопки «ТР» і «ТА» протягом 2-3 секунд.

CODE ----: за допомогою тих же кнопок, «1-2-3-4», неодноразово натискаючи кожну, правильно введіть код. Після введення натисніть і утримуйте кнопку "SELECT".

SAFE &: почекайте 2-3 секунди, коли на місці написи з'явиться число «1000». Введіть код. Слідкуйте уважно, щоб він був коректний. Коли код буде введений, натисніть кнопку ">>". Утримуйте її протягом 2-3 секунд.

CODE IN: за допомогою кнопок «1-6» введіть код. Щоб підтвердити правильність введення утримуйте одночасно "SCAN" і "MODE" 3-5 секунд.

На дисплеї відобразилося час, і пішов зворотний відлік. Дочекайтеся, поки час закінчиться. Натисніть «6» або «1 +6», з'явиться слово CODE. Введіть код. Для підтвердження натисніть і утримуйте протягом 3-5 секунд цифру «5».

Врахуйте, що існують магнітоли, що підтримують прямий введення коду. Це означає, що після появи слова codе, необхідно натискати на цифри, відповідні вашому коду. Тобто, якщо код «63 425», то треба послідовно натиснути: «6, 3, 4, 2, 5». При цьому на дисплеї цифри можуть не відобразитися. У такому випадку при введенні останнього числа магнітола включиться.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: