» »

Як поміняти підшипникиЯкщо, при їзді на своєму автомобілі, чується сторонній гул в районі переднього колеса, це означає, що підшипник переднього колеса вийшов з ладу і його пора замінити. Вам не складе особливих труднощів, провести заміну самостійно, аби інструменти виявилися під рукою.

Як поміняти підшипники
Вам знадобиться
  • - домкрат
  • - хрестоподібний ключ (балоннік)
  • - два противідкатних пристрої
  • - торцеві головки на 12, 17, 19, 30.
  • - накидні ключі на 10, 17, 19
  • - круглогубці
  • - лещата
  • - молоток і дерев'яна чурка

Встановіть підпірки під заднє колесо автомобіля. Підніміть переднє колесо, яке видавало гул. Підставивши домкрат, підійміть колесо і перейдіть його руками. Переконайтеся, що саме цей підшипник є джерелом гулу і його необхідно замінити.

Опустіть колесо до зіткнення з землею і зірвіть спочатку центральну гайку (на 30 маточини) за допомогою торцевої головки. Далі зірвіть болти кріплення колеса хрестоподібним ключем (балонніком). Знову підніміть автомобіль домкратом, і повністю викрутивши болти кріплення колеса, зніміть його.

Відкрутіть болти кріплення гальмівного супорта і кульову опору до поворотного кулака, ключем на 17 і 19. Проставте мітку на верхньому болті кріплення стійки амортизатора до поворотного кулака. Викриття обидва болта за допомогою ключів на 17 і 19.Викрутіте напрямні шпильки колеса торцевої головкою на 12. Акуратно збийте гальмівний диск за допомогою молотка і дерев'яної цурки. Відкрутіть три болта на 10 і зніміть жерстяної пильовик. Зніміть маточину, відкрутивши гайку на 30.

Круглогубцами витягніть два стопорних кільця підшипника з маточини. Оправленням і молотком витягніть старий підшипник з маточини. Перевірте посадочне місце підшипника, воно має бути без видимих ​​пошкоджень.
Поставте на місце зовнішнє стопорне кільце. Лещатами запресуйте новий підшипник в маточину. Встановіть другий стопорне кільце.

Збірку зробіть у зворотній послідовності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: