» »

Як зробити діагностику двигуна автомобіляЯк зробити діагностику автомобіля. Проводити діагностику двигуна потрібно регулярно. Якщо деякі деталі двигуна вийдуть з ладу, замінити їх буде неважко, проте навіть найдрібніша, вчасно не виявлена ​​несправність часом здатна привести до серйозних пошкоджень ДВС.

Як зробити діагностику двигуна автомобіля

Проводьте діагностику ретельно і якщо помітили несправність, постарайтеся усунути їх якомога швидше. Капітальний ремонт або навіть заміна двигуна обійдуться вам набагато дорожче, ніж заміна деяких запчастин.

Виверніть свічки запалювання і уважно огляньте їх. Колір свічок може варіюватися від жовтувато-солом'яного до темно-коричневого. Однак якщо ви помітили на їх поверхні чорний наліт, саме час звернутися в сервісний центр. Як правило, оксамитовий чорний наліт на свічках свідчить про несправність паливної системи.

Огляньте різьбу на свічках запалювання. Якщо на них є масло, значить може знадобитися заміна сальників клапанів. Якщо при роботі автомобіля частинки масла потраплятимуть у двигун, то це може призвести до прискорення зносу і порівняно швидкого виходу двигуна з ладу.

Перевірте подушки кріплення двигуна. Саме вони забезпечують міцну фіксацію ДВС і надійна взаємодія з коробкою передач. Якщо двигун зафіксований недостатньо міцно, рекомендується якомога швидше це виправити. Про необхідність заміни подушок кріплення в деяких випадках свідчать ривки і поштовхи, що відбуваються, коли автомобіль рушає з місця.

При огляді зверніть увагу на ступінь зносу деталей двигуна. Пам'ятайте, що тривожними сигналами є сторонній шум і сильні вібрації двигуна в процесі його роботи, помітно збільшився витрата палива і масла, занадто слабка компресія. Якщо ж ви виявили під автомобілем цілі калюжки масла, терміново займіться ремонтом двигуна і заміною несправних деталей.

Спробуйте провести комп'ютерну діагностику двигуна. Завдяки спеціальному пристрою можна оцінити стан деталей автомобіля і знайти несправності. Комп'ютерна діагностика найчастіше проводиться в сервісних центрах, хоча при наявності спеціального пристрою її можна зробити самостійно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: