» »

Як зробити тюнінг скутераОстаннім часом скутер став досить поширеним видом транспорту у великих містах. Тому багато власників даних агрегатів прагнуть виділитися на тлі інших і займаються тюнінгом свого «залізного коня».

Як зробити тюнінг скутера

Замініть штатний глушитель скутера на резонансну трубу. Обов'язково подивіться, чи підходить вона до вашої цилиндропоршневой групі. Також перебудуйте трансмісійну частина, спираючись на характеристики встановленої вихлопної труби. Це дозволить підвищити динаміку руху скутера і збільшить максимальну швидкість на 10-15 км / ч.

Поміняйте варіатор на спортивну версію. Це дозволить підвищити ефективність всієї трансмісії скутера і поліпшить прийомистість транспортного засобу. Це досягається шляхом поліпшеної кінематики переміщення вантажів. Встановіть собі карбюратор, у якого буде оптимальний діаметр дифузора. Візьміть на замітку, що для двигуна об'ємом 50-70 кубічних сантиметрів найбільш ефективним є величина діаметра, рівна 17,5 мм.

Найдієвішим методом підвищення продуктивності скутера є установка тюнинговой цилиндропоршневой групи збільшеного об'єму. Це дозволить вам мати грамотно налаштовану систему продувки циліндра, що додасть потужності вашому «залізному коню». Пам'ятайте, що при установці поршня з великим діаметром необхідно перевіряти, в якому стані знаходяться колінчастий вал і підшипники. Якщо вони далекі від ідеалу, то відмовтеся від даного переобладнання, адже в іншому випадку сильні навантаження швидко виведуть їх з ладу.

Як зробити тюнінг скутера
Займіться зовнішнім переобладнанням скутера. Для цього встановіть на нього підсвітку, яка може бути закріплена майже по всій поверхні транспортного засобу. Слідкуйте за тим, щоб світлові прилади і пристрою не споживали багато енергії, інакше це призведе до швидкої розрядки акумулятора. Подумайте над тим, як поставити в скутер потужні колонки, щоб забезпечити якісне звуковий супровід. Пам'ятайте, що всі переобладнання має бути якісним і приносити вам задоволення і комфорт.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: