» »

Як вийняти автомагнітолуШтатна магнітола не завжди може задовольняти вимогам автолюбителя. Адже найчастіше нові машини комплектуються аудіосистемою з таким розрахунком, щоб її ціна не збільшувала вартість автомобіля. Щоб поставити в салон нову магнітолу, потрібно демонтувати стару.

Як вийняти автомагнітолу
Вам знадобиться
  • - спеціальні ключі.

Тверезо оціните свої сили. У деяких моделях автомобілів вимагається розібрати половину торпеди, щоб дістатися до кріплень магнітоли і витягнути її. Крім того, навіть за наявності правильних ключів процес може затягнутися, якщо машина вже експлуатувалася досить давно і кріплення магнітоли прикипіли в монтажних гніздах.

Перевірте наявність спеціальних ключів для того, щоб вийняти штатну магнітолу. Ці ключі повинні бути в комплекті з інструкцією до аудіосистеми. У разі якщо ключі загублені, доведеться поїхати до дилера або на автомобільний ринок. При відвідуванні ринку візьміть з собою інструкцію до апарата або просто запишіть серійний номер, дані про виробника та моделі магнітоли в блокнот, щоб не помилитися у виборі і відповісти на уточнюючі питання продавців обладнання.

Якщо ключі придбати не вдалося, поцікавтеся у продавців, як можна замінити ці пристосування. Зверніть увагу на рекомендації досвідчених водіїв. Так, наприклад, магнітола в автомобілі Тойота успішно може бути витягнена за допомогою звичайних шампурів, що продаються у багатьох магазинах.

Приступаючи до роботи, будьте впевнені, що від'єднали провід негативної клеми акумуляторної батареї. Будьте обережні з проводкою. Не порушуйте цілісність роз'ємів. У разі якщо в наявність просто дроти, підготуйте маркер і клейку стрічку для того, щоб після демонтажу орієнтуватися у величезній кількості проводів, які здадуться на місці витягненої аудіосистеми.

Застосуйте ключі або їх замінники. Зверніть увагу на спосіб просування магнітоли в місці демонтажу. Деякі моделі автомобілів забезпечені жорстким кріпленням аудіосистеми, інші використовують металеві санчата. При наявності санчат потрібно від'єднати спеціально сконструйовані кріплення і продовжити роботу. Повністю обесточьте магнітолу, відверніть всі контакти і клеми. Дуже акуратно відключіть електроживлення і вийміть магнітолу з установочного кожуха.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: