» »

Як виправити бампер



Досить часто автомобілісти самостійно займаються ремонтом бамперів. Бампер може тріснути або пом'ятися при попаданні на нього дрібного гравію або каменів. Всю роботу можна виконати в звичайному гаражі.

Як виправити бампер

Для початку відкрутіть бампер і зручно укладіть його. Необхідно зайнятися першим справою стикуванням «осколків». Для цієї мети краще всього підходить струбцина. Природно, оскільки бувають найрізноманітніші. Іноді вистачає однієї струбцини, а іноді необхідно дві або три.

За допомогою звичайного 60 ватного паяльника з внутрішньої сторони припаяйте шов. Далі вам потрібно арматура. Можна використовувати також скоби для степлера. Впаяти їх на відстані 3 міліметрів, а потім заплавьте шов. Після цього можна переходити до ремонту зовнішнього боку. На тому місці, де знаходиться шов, видаліть лакофарбове покриття «орбіталкой». Використовуйте коло Р240. Далі потрібно зробити пайку зовні.

Перейдіть до зачистки пропаяв і остиглого шва. Це можна зробити за допомогою кола тієї ж зернистості. Після зачистки обов'язково продуйте шов стисненим повітрям. Далі вам знадобиться фен. З його допомогою подплавьте утворилися ворсинки на пластику.

Отже, бампер вже має цілісний вигляд. Необхідно заздалегідь запастися шпаклівкою для пластику. Перемішайте її і нанесіть на шов гумовим шпателем. Будьте уважні, поверхня у бамперів досить рельєфна. У важкодоступних місцях шпаклівку можна наносити пальцем. Місця нанесення дайте просохнути. Далі необхідно зробити шліфування шпаклівки за допомогою кола Р120. Під грунт необхідно поміняти коло на Р240.

Грунт потрібно наводити в пропорції 3 до 1. Грунтовку наносите в 2 шари. У проміжку між нанесеннями виконуйте 15-хвилинну сушку. Після цього можна наносити проявочний шар. В якості проявки найкраще підходить база темного кольору. Далі потрібно добре просушити місце обробки протягом 30 хвилин.

Тепер можна знежирити бампер і протерти липкою серветкою для пилу. Потім можна покрити бампер фарбою і лаком.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: