» »

Як витягнути замок з машиниОдна з найпоширеніших проблем, що виникають при експлуатації машини, - заїдання замку передніх дверей. Щоб з'ясувати причину поломки, необхідно витягнути замок з машини. Виконати дану операцію можна своїми руками, не вдаючись до послуг автосервісу.

Як витягнути замок з машини
Вам знадобиться
  • - хрестоподібна викрутка;
  • - шліцьова викрутка;
  • - плоскогубці;
  • - гайкові ключі номер 8 і 10;
  • - маркер.

Щоб витягнути замок з передньої двері машини, підійміть скло і зніміть оббивку. Для цього, візьміть хрестоподібну викрутку і подденьте їй деталь, яка є заглушкою підлокітника. Вийміть заглушку рукою. Отвинтите три гвинти кріплення, що знаходяться в поглибленнях підлокітника, за допомогою хрестоподібної викрутки. Введіть кінець шліцьовій викрутки між облицюванням ручки, що розташовується на склопідйомники і розеткою. Відокремте облицювання ручки від розетки, віджимаючи їх один від одного. Зніміть облицювальний матеріал ручки. Висмикніть з дверей розетку і саму ручку. Зніміть облицювальний матеріал з маленького замкового важеля, підчепивши його шліцьовій викруткою. Відіжміть шліцьовій викруткою сім пластикових фіксаторів, якими кріпиться оббивка, що розташовуються на бічній стороні дверей. Відтягніть оббивку вниз і зніміть її з внутрішньої ручки дверей.

Розпочніть витаскуванню замку. За допомогою хрестоподібної викрутки відверніть два гвинти заднього жолобка, що розташовуються на торці дверей. Трохи опустіть замок і вийміть язичок з паза. Відсуньте замок в сторону. Від'єднайте тягу кнопки, що закриває замок. Від'єднайте тягу вимикача, що знаходиться на зовнішній стороні дверей.

Викрутіть гайку, фіксуючу передній жолобок, за допомогою гайкового ключа номер 8. Відсуньте пластикову заглушку, опустіть жолобок вниз і від'єднуйте від рамки поворотного скла. Вийміть передній жолобок з дверей. Викрутіть два гвинти, що знаходяться на передній ручці дверей, за допомогою хрестоподібної викрутки. Втисніть ручку у двері. Викрутіть хрестоподібної викруткою три гвинти, що знаходяться на торці дверей і фіксуючі замок. Вийміть замок з дверей разом з ручкою і тягою. Викрутіть три болта кріплення фіксатора, скориставшись гайковим ключем номер 10. Зніміть фіксатор замка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: