» »

Як долити воду в не обслуговуються акумуляториБільшість сучасних автомобілів оснащено необслуговуваними акумуляторами. У такі батареї не потрібно регулярно доливати дистильовану воду, оскільки витрата її малий. Однак необхідність цього все ж може виникнути.

Як долити воду в не обслуговуються акумулятори
Вам знадобиться
  • - дистилированная вода;
  • - одноразовий шприц з довгою голкою;
  • - шило;
  • - герметик.

Якщо ваш автомобіль став погано заводитися, можливо, в цьому винна акумуляторна батарея. У необслуговуваних акумуляторів корпус повністю закритий, отворів для доливання води немає. Лабіринтова система уловлювання парів конденсує і повністю повертає випаровується електроліт. Однак невелика частина води випаровується через вентиляційний отвір. Можливо, ви зможете повернути працездатність вашої акумуляторної батареї, долив дистильовану воду.

Відкрийте капот. Подивіться на вічко індикатора щільності. Зелений колір - акумулятор заряджений повністю, чорний - потрібне заряджання, білий свідчить про низький рівень електроліту.

Не обслуговуються акумулятор має повністю закритий корпус. Зніміть наклейку. Не відкривайте кришку акумулятора, т. к. згодом вам буде важко закріпити її як і раніше.

Крізь прозору пластикову кришку добре видно внутрішня структура камери, перегородки. Можна визначити кількість банок і, отже, місця заливки води або перевірки щільності електроліту. Яким-небудь підручним інструментом, наприклад тонким шилом, виконайте отвори. Зробити це потрібно якомога точніше.

За допомогою одноразового шприца потроху (по 5 мл) доливайте через отвір в банку, де є індикатор щільності, дистильовану воду. Після появи в вічку чорного або зеленого кольору додайте ще 20 мл.

Для визначення рівня електроліту опустіть голку всередину банки і потягніть шток в зворотному напрямку. Як тільки в шприц почав затягуватися електроліт, відзначте його рівень маркером на голці. Якщо акумулятор зроблений з світлого пластика, можна визначити рівень електроліту на просвіт. Виміряйте його лінійкою.

Доливайте воду в інші банки до тих пір, поки рівень електроліту в них не досягне позначки на голці.

Закрийте отвори герметиком або підберіть гумові пробки. Злегка струсіть акумулятор, щоб електроліт перемішався.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: