» »

Як зробити покришкуНесподівано спустило колесо мало кому принесе радість, особливо сидить за кермом автомобіля. Втрата часу, нервування, бруд - це тільки деякі з «радостей», які супроводжують проколоту покришку колеса.

Як зробити покришку
Вам знадобиться
  • Гумова латка,
  • наждачний папір,
  • бензин 50 г,
  • клей для гуми.

Але нерідкі й випадки, коли падіння тиску в шині пов'язано з її попереднім неякісним ремонтом. Як показала практика, частими причинами повторного ремонту покришки, є закладення проколу за допомогою джгутика. Технологія закладення отвору в шині жгутиком дійсно непогана, але тільки тоді, коли вона дотримується повністю, а не так як у нас прийнято. На швидку руку, та ще й під тиском в колесі.

Більш надійний ремонт безкамерної шини, порівняно зі жгутиковим ремонтом, виконується за допомогою забивання отвори, шляхом накладення на місце проколу гумової латки на внутрішній поверхні покришки.

Для відновлення герметичності колеса, попередньо позначається крейдою місце проколу. Потім його необхідно розібрати, вийняти з покришки проколов предмет, або його залишок.

Область навколо проколу, на внутрішній поверхні шини, ретельно зачищається наждачним папером (можна використовувати електродриль зі спеціальним наконечником). Зачищена поверхня обробляється неетилованим бензином, а після його висихання, місце майбутнього розташування латки покривається тонким шаром клею.

На латці видаляється захисна плівка, після чого вона прикладається на місце проколу, а потім за допомогою валика латка ретельно накочується до поверхні шини.

Рекомендований спосіб ремонту покришки колеса, більш надійний. Це підтверджується і тим, що майстерні, що виконують шиномонтажні роботи, відмовляються від використання джгутиків для закладення проколів і повсюдно застосовують латки для відновлення герметичності коліс.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: