» »

Як замінити свічки напруженняСвічки напруження, встановлені в голівці блоку циліндрів дизельного двигуна, здійснюють після включення запалення підігрів камери згоряння, що полегшує пуск холодного двигуна в будь-який час року. Тому несправні свічки напруження змінюються при першій можливості.

Як замінити свічки напруження
Вам знадобиться
  • - нова свічка накалу;
  • - набір гайкових головок.

Вийшла з ладу одна або кілька свічок накалу можуть стати причиною утрудненого запуску дизельного двигуна, що створює підвищені навантаження для стартера і акумуляторної батареї автомобіля.

На легкових автомобілях, оснащених силовою установкою з дизельним двигуном CDI, головка блоку циліндрів закрита зверху різними декоративними кришками, виготовленими з термостійкої пластмаси. Щоб дістатися до місця кріплення свічок підігріву, ці кришки необхідно демонтувати. Вибір інструмента, призначеного для проведення подібних робіт, залежить від моделі і марки автомобіля.

Після демонтажу декоративної кришки, з двигуна знімається верхня частина впускного колектора. Можливо, доведеться також демонтувати трубу забору повітря турбонаддувом (якщо він є).

Відкривши доступ до свічок накалу, з них знімаються електричні роз'єми і торцевих ключем, як правило, на 11 мм, свічки викручуються з головки блоку циліндрів. На їх місце встановлюються нові запчастини, поверхня яких попередньо змащується тугоплавкої жирової мастилом.

Всі подальші дії виконуються майстром в зворотному порядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: