» »

Як розблокувати магнітолу AudiМагнітоли, штатно встановлені на автомобілях Ауді, оснащені функцією блокування при введенні неправильного коду три рази поспіль. Функція призначена для захисту магнітоли від крадіжки, так як запобігає можливість використання краденої магнітоли.

Як розблокувати магнітолу Audi
Вам знадобиться
  • Радіокарт з номером коду.

Щоразу після відключення живлення магнітоли, після від'єднання акумулятора або виходу з ладу електричного захисту магнітоли після її включення на дисплеї відображається напис «SAFE». Сама магнітола при цьому не реагує на натискання кнопок. Для продовження використання апарату введіть правильний код.

Номер коду знайдіть поруч з ідентифікаційним номером магнітоли на першій сторінці інструкції користувача (під змістом). Місце, на якому вказаний номер коду називається радіокарт. Цю радіокарту обов'язково вийміть і зберігайте в безпечному місці (не в машині!). Цим самим і створюється ефективна захист магнітоли від злодіїв.

Незалежно від причини блокування магнітоли, після її включення на дисплеї відобразитися напис «SAFE». Після цього натисніть одночасно кнопки FX і DX і тримайте їх натиснутими до появи на дисплеї напису «1000». Після цього відпустіть кнопки і не натискайте їх, інакше напис 1000 буде сприйнята як код.

За допомогою кнопок вибору та збереження радіостанцій з 1 до 4 введіть номер коду, вказаний на радіокарт. Зверніть увагу: кнопкою +1 ​​вводиться перша цифра номера коду, кнопкою 2 - друга цифра номера коду і т.д. Кнопки 5 і 6 не використовуйте.

Після введення номера коду знову одночасно натисніть кнопки FX і DX і тримайте їх до появи на дисплеї напису «SAFE». При появі цього напису відпустіть кнопки. Через певний проміжок часу на дисплеї відобразитися частота радіостанції. Магнітола розблокована!

У разі введення неправильного номера коду, на дисплеї відобразитися миготливий напис «SAFE». Після нетривалого мигання вона загориться постійно. Повторіть операцію введення кодової комбінації. Кількість повторних введень коду буде відображатися на дисплеї. При повторному введенні неправильного коду магнітола буде заблокована приблизно на годину. Використовувати магнітолу буде неможливо. Почекайте цей час. При цьому апарат не вимикайте, ключі запалення не виймайте.

Після цього з'явиться можливість ввести знову код розблокування. При неправильному введенні коду два рази поспіль магнітола знову заблокується на одну годину і так далі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: