» »

Як замінити фільтр в салоні Шкоди ОктавіїФільтр салону призначений для очищення від шкідливих речовин повітря, що надходить з навколишнього середовища в салон автомобіля. Щоб повітря завжди був чистий, фільтр потрібно регулярно міняти.

Як замінити фільтр в салоні Шкоди Октавії

Для початку купіть сам фільтр. За VIN коду автомобіля в будь-якому магазині автозапчастин, який спеціалізується на продажу запчастин на іноземні автомобілі, підберуть відповідний фільтр салону. Також фільтр салону можна придбати у офіційного дилера, який спеціалізується на продажі «Шкоди Октавії».

Після того як фільтр придбаний, приступайте до заміни. Фільтр «Шкоди Октавії» знаходиться в правій частині передньої панелі за речовим ящиком. Незручність полягає в тому, що б підлізти під ящик рукавички, для цього бажано сидіння зрушити до упору назад. Знайдіть і відкрутіть два пластикових шурупа фіксуючих захисний кожух.

Просуньте пальці між захисним кожухом і обшивкою підлоги, потім акуратно потягніть далеку частину кожуха вниз і на себе, не допускаючи при цьому сильного вигину.

Перед вами буде корпус фільтра салону, нижню частину корпусу закриває кришка, на якій вказана стрілочка і напис OPEN, у напрямку стрілочки зрушуйте кришку вправо і витягніть її, але робіть це акуратно, так як пластик крихкий, і якщо прикласти зусилля, то можна зламати фіксатори .

Таким чином, ви звільнили доступ до фільтру салону, обережно витягніть його, для цього його просто потягніть вниз, але будьте готові до того, що буде висипатися бруд і добре б мати під рукою пилосос.

Візьміть новий фільтр салону і зробіть установку і складання у зворотному порядку. Якщо забули, як фільтр був встановлений, то слід звернути увагу на стрілку, яка показує напрям повітряного потоку, скошена сторона повинна знаходиться справа. Перед тим як закручувати пластикові шурупи, переконайтеся, що захисний кожух став на своє місце, і не закриває трубки воздуховода.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: