» »

Як встановити газ на автоГазове автомобільне устаткування набуває все більше прихильників. Особливо це помітно в період підвищення цін на бензин. Крім економії на паливі, у газового обладнання ще багато плюсів.

Як встановити газ на авто

Щоб змінити паливну систему автомобіля, обов'язково зверніться в спеціалізований автосервіс до досвідченого майстра. Це дасть гарантію якості при виконанні роботи. Професіоналу потрібно години 3 на встановлення обладнання, любителю - декілька діб. Тому запасіться часом і терпінням.

Купуйте обладнання, вам порадить майстер. Точну марку і розміри назве тільки він. Але в списку обов'язково виявляться: перемикач, який буде встановлений в салоні, врізка в карбюратор вашого автомобіля, редуктор-випарник, два електроклапана, один мультиклапан, заправний клапан, газовий циліндричний балон і необхідні шланг.

Разом з майстром підберіть місце для установки балона з газом. Найчастіше для цього вибирають нішу для запасного колеса або багажник. Закріпіть балон спеціальними стрічками, подібно бензобаку.

Підведіть трубку до клапана для заправки, врізавши його під бампером або в нижній частині заднього крила.

Витягніть з мультиклапана, який розташований на балоні, обмежувач.

Від балона в моторний відсік простягніть магістраль з міді, за якою буде подаватися газ. Встановіть газовий редуктор, підключіть до нього електроклапан і магістраль. Через редуктор обов'язково пропустіть шлаги з охолоджувальною рідиною.

У бензиновий шланг перед карбюратором встановіть електроклапан, а в салоні в зручному для вас місці врежьте перемикач.

Відрегулюйте газовий редуктор, встановивши необхідну чутливість і дозатор.

Слідкуйте потім, на скільки наповнений балон з газом. Нормою вважається, максимальне заповнення на 80%. Не застосовуйте в балон більше 55 літрів.

Слідкуйте за тим, як заводиться автомобіль на морозі. Зазвичай на газу з цим виникають складності. Крім того, звикнете до довгих черг на газових заправках, так як це досі рідкість. І обов'язково частіше міняйте повітряний фільтр.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: