» »

Як знайти сигналізаціюЯк знайти сигналізацію. Іноді господарям автомобілів доводиться самостійно відключати сигналізацію через її несправності або для демонтажу. На перший погляд це непросто, адже саме якісна приховане встановлення дає гарантію безпеки вашого автомобіля. Ці поради допоможуть вам знайти і відключити сигналізацію і іммобілайзер, і вам не доведеться для цього розбирати половину машини.

Як знайти сигналізацію
Вам знадобиться
  • - тестер або прозвонка;
  • - викрутка універсальна;
  • - бокорізи;
  • - ізолента.

Якщо вам треба просто відключити сигналізацію, перевівши її в роботу центрального замка, скористайтеся кнопкою valet. Місце встановлення кнопки вам зобов'язані показати в установчому центрі при монтажі охоронної системи. Кнопка аварійного відключення сигналізації виглядає як тумблер або невелика кольорова кнопочка. Розташовуватися вона може під торпедою з боку водія, під сидінням з боку стійки, під ручним гальмом. Місце це має бути прихованим від сторонніх очей і в той же час доступним для господаря.

Для того щоб повністю відключити сигналізацію або демонтувати її, знайдіть її блок. Зазвичай він захований під торпедою, але в якому місці, візуально визначити не можна. Щоб повністю не знімати торпедо, почніть пошук блоку з проводів, що йдуть до нього. Найбільш помітний - провід від світлодіода, який розташований близько лобового скла. Дріт від світлодіода йде безпосередньо до блоку сигналізації.

Пошукайте на котушці запалювання дроти, які були покусає і до них підключені інші. Швидше за все, нарощені дроти йдуть саме до блоку. Якщо ви, знайшовши блок, просто висмикне з нього всі дроти, може статися, що машина не заведеться, якщо були зроблені блокування (запалювання, стартера і пр.). Якщо була зроблена нормально-разомкнутая блокування, то сигналізація виконуватиме свої охоронні функції та без блоку. Це знижує ризик швидкого угону. У цьому випадку вам треба знайти розімкнуті ланцюга (на котушці запалювання, наприклад) і відновити їх.

Відключення іммобілайзера може ускладнитися тим, що деякі системи не мають окремого блоку, а запрограмовані в штатну систему машини. Іноді такий іммобілайзер не дає підключити додаткову сигналізацію. У цьому випадку, скористайтеся спеціальним обхідником іммобілайзера. Додатково встановлений іммобілайзер може перебувати в різних місцях. Приміром, у Black Bug антена і блок можуть бути вшиті у водійське сидіння.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: