» »

Як ввести код в магнітолу Honda CR-VВнаслідок відключення акумулятора магнітола автоматично блокується. Щоб реанімувати незамінного компаньйона в Honda CR-V, треба правильно і уважно ввести спеціальний код.

Як ввести код в магнітолу Honda CR-V
Вам знадобиться
  • - магнітола
  • - інструкція до магнітоли
  • - спеціальний код

Знайдіть інструкцію від магнітоли. На першій сторінці має бути наклейка з цифрами спеціального коду, який необхідно ввести в магнітолу для її розблокування. Якщо в інструкції наклейки не виявилося, то вона може знаходитися в салоні автомобіля. Уважно огляньте всі можливі місця.

Увімкніть живлення магнітоли. Зачекайте, поки на дисплеї з'явиться слово "code". Щоб ввести п'ятизначний код, послідовно натискайте кнопки з аналогічними цифрами. Тобто, якщо шуканий варіант 42315, використовуйте по черзі 4 - 2 - 3 - 1 - 5. Коли код буде введений, магнітола автоматично почне працювати.

Щоб ввести шестизначний код, дочекайтеся слова "code". Також, прямим набором відповідних цифр, введіть правильне число. Перевірте коректність коду, порівнявши із записаним на картці. Якщо все введено правильно, магнітола запрацює.

Якщо код містить всього чотири цифри, введіть його наступним чином. Увімкніть магнітолу. На дисплеї повинно з'явитися слово "cod". Набір коду здійснюється не прямим введенням. А саме: за допомогою кількаразового натискання на кнопки 1 - 2 - 3 - 4. Щоб ввести першу цифру (вона повинна бути 0 або 1), натисніть кілька разів 1. Для появи на дисплеї інших чисел використовуйте 2 - 3 - 4. Діапазон останніх трьох цифр коду повинен варіюватися від 0 до 9. Перевірте коректність введеного числа. Якщо все правильно, натисніть на кнопку налаштування тюнера, магнітола запрацює.

Вводите код в магнітолу уважно. Після трьох невдалих спроб, система заблокується. Деякі моделі магнітол можна просто залишити в спокої на пару годин. Після цього вони знову будуть давати можливість ввести код. У разі, якщо магнітола продовжує перебувати на блокуванні, залиште її включеною, і в такому стані їдьте по своїх справах. Через годину можете знову вводити код.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: