» »

Як завести "Мазду Прізвище" в морозАвтомобіль «Мазда Прізвище» представлено на російському ринку з 1992 року. І, як більшість машин іноземного виробництва, досить примхливий в зимовий час. Однак, якщо дотримуватися всіх правил і провести попередні роботи з підготовки машини до холодів, завести двигун вдасться навіть після самої морозної ночі.

Як завести "Мазду Прізвище" в мороз

Щоб завести в мороз «Мазду Прізвище» з будь-яким типом трансмісії, завчасно замініть моторне масло. Зробити це потрібно, поки температура на вулиці не досягла негативною позначки. Використовуйте тільки якісні марки, відповідні саме для автомобіля такої модифікації, як ваш.

Перевірте акумулятор. Якщо він барахлить або служить більше трьох років - обов'язково купите і встановите новий, справний.

З настанням холодів використовуйте паливні присадки. Вам підійдуть ті, що покращують характеристики займання холодного бензину. Однак пам'ятайте, що при температурі мінус тридцять два градуси будь-яке паливо, навіть з присадками, втрачає свої властивості. Тому уважно слухайте прогноз погоди і при сильних заморозках ставте автомобіль в гараж.

Запуск двигуна починайте з включення на кілька хвилин фар ближнього світла. Це розігріє електроліти в акумуляторі, що значно збільшить ємність батареї, і вона легко проверне холодний двигун.

Зробіть вприскування у всмоктуючий колектор трохи рідини, що полегшує пуск двигуна в холодну пору року. Цей ефір продається в будь-якому магазині, що торгує автозапчастинами.

Скористайтеся шнурами - «прикурювача». Попросіть власника сусіднього автомобіля допомогти вам і дозволити підзарядити акумулятор від його машини. Закріпіть спеціальні «крокодильчики» на клемах батареї свого «залізного коня». Ту ж процедуру проведіть з акумулятором сусіда. Заведіть мотори.

Зніміть акумулятор і віднесіть його додому. Поставте на дві - три години в тепле місце. Цього часу вистачить, щоб батарея відновила свою потужність.

Спробуйте завести «Мазду Прізвище» за допомогою буксирування. Пам'ятайте, що цей спосіб підійде тільки автомобілям з механічною коробкою передач.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: