» »

Як збільшити дорожній просвіт у автомобіляВітчизняні дороги є другим за значимістю нашою проблемою, згідно класику. Але для автомобіля, якість дороги - це перша умова його нормальної і тривалої експлуатації. Щоб пристосувати його до наших реалій (особливо іномарку), потрібно збільшити його дорожній просвіт, тобто зробити ліфтинг автомобіля.

Як збільшити дорожній просвіт у автомобіля
Вам знадобиться
  • Комплект для ліфтингу, підйомник, набір інструментів

Придбайте комплект запчастин для ліфтингу даного конкретного автомобіля. Як правило, це наставки з алюмінієвого сплаву для передньої підвіски і спеціальні гумові подушки, а також кронштейни для задньої. Зніміть передні стійки. Спеціальними стяжками стягніть пружини і зніміть їх верхні чашки. Демонтуйте рідні болти для кріплення стійки - вони коротші, ніж потрібно. У комплекті з наставкой обов'язково повинні бути нові, більш довгі болти. Поставте їх на місце старих і знову зберіть стійку, не забуваючи закрутити її центральну гайку, яка послаблялася при зніманні. Встановіть на стійку наставку і простежте, щоб вона щільно сідала на місце. Якщо це не так, обов'язково доробіть наставку напилком. Встановіть стійки з наставкой на місце. У результаті кузов в передній частині підніметься на 18-20 мм.

Підніміть автомобіль за допомогою підйомника або домкратами. Зніміть заднє сидіння і звільніть центральні гайки стійок. Зніміть стійки і розберіть їх. Якщо пружини і амортизатори йдуть окремо на балці - відкрутіть нижні частини амортизаторів і балка опуститься вниз. Встановіть під верхню частину пружини гумову подушку. На нижню частину амортизатора змонтуйте кронштейн, зробивши його довшим. Якщо задня стійка знаходиться в зборі, досить просто встановити гумову подушку.

Встановіть стійку на місце або прикріпіть амортизатор до балки. Закрутіть всі ослаблені гайки і встановіть заднє сидіння на місце. В результаті цієї операції задня підвіска автомобіля підніметься на 30-50 мм, в залежності від товщини гумової подушки. Чим більше зношені задні стійки, тим більше товсту подушку потрібно купувати. При експлуатації автомобіля враховуйте, що його центр ваги трохи піднімається. Це може привести до збільшення валкості на різких швидкісних віражах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: