» »

Як відігріти акумуляторЗ настанням зимового сезону і приходом сильних морозів як не можна більш актуально постає питання ранкового запуску двигуна автомобіля. Причиною утрудненого пуску двигуна в мороз стає замерзлий акумулятор.
Як відігріти акумулятор
Вам знадобиться
  • Ємність з гарячою водою, електрокалорифер, електричний фен.

Остиглий електроліт втрачає свою щільність, що призводить до зниження заряду акумуляторної батареї, і, отже, до недостатньої подачі електроенергії до стартера, який після кількох невдалих спроб запуску двигуна, відмовляється його прокрутити.

І, здавалося б, до кінця розряджена батарея, після кількох невдалих спроб запуску мотора, більш вже ні на що не здатна, без додаткової зарядки від електромережі. Але подібне твердження вельми помилково.

Відновити заряд акумулятора все ж можливо і без підключення до зарядного пристрою. Для досягнення подібної мети досить розігріти електроліт в акумуляторі.

Досягти поставленої задачі можна, наприклад, зануривши акумулятор в ємність з гарячою водою, але так, щоб кришка акумулятора залишалася нагорі, над поверхнею води.

Як відігріти акумулятор
Або встановити акумулятор на шляху потоку теплого повітря, що виходить з будь-якого обігрівального приладу (електричний фен, калорифер тощо).

Після того, як корпус акумуляторної батареї стане теплим, знову повторіть спробу запуску мотора, і запевняю вас, автовласник буде приємно здивований. Стартер буде з таким шаленством прокручувати двигун, наче температура навколишнього повітря не мінус 30, а плюс 30 градусів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: