» »

Як віддерти тонуванняЯк віддерти тонування. Тонування дозволяє не тільки додати автомобілю більш агресивний вигляд, але і захищає машину від непотрібних очей. Адже найчастіше автомобільні крадіжки здійснюються після того, як грабіжник огляне речі, що знаходяться всередині салону. Однак інформація про те, як видалити тонировочную плівку зі скла, може вам знадобиться.

Як віддерти тонування
Вам знадобиться
  • Промисловий фен, лезо від бритви, спеціальний скребок або звичайна пластмасова лінійка, миючий засіб, газети і ганчірки, вода.

Почніть процедуру видалення тонувальної плівки з верхньої частини скла. Пам'ятайте, що краще буде, якщо ви опустіть його. За допомогою фена зробіть нагрів плівки, але не всієї відразу, а лише невеликої ділянки. При цьому особливу увагу приділяйте краях, адже саме від якості їх прогрівання найчастіше залежить успіх операції.

Після того як ви ретельно прогріли плівку, акуратно почніть відокремлювати її край від скла. Будьте дуже уважні, адже при використанні гострих предметів ви ризикуєте подряпати скло. Потім повільно тягніть її вниз до межі ділянки, який ви прогрівали. Далі знову візьміть у руки фен і повторіть дії з новою ділянкою плівки. Таким чином, ви здійсните зняття всієї плівки. При виникненні труднощів з від'єднанням її від нижньої частини скла, доведеться повністю знімати його.

Уважно огляньте очищену від плівки поверхню. На ній ви побачите липкі ділянки клею, який необхідно видалити. Для цього візьміть в руки миючий засіб і нанесіть його на забруднення. Після цього з невеликим зусиллям потріть його ганчіркою або старими газетами. Якщо клей буде відходити погано, то спочатку зробіть нагрів даній області, а потім повторіть процес відтирання.

Як віддерти тонування
Спробуйте нанести на клейові плями звичайну воду і потерти дані місця скребками для очищення стекол. Також зверніть увагу на спеціальні рідини, які призначені для видалення такого роду забруднень з поверхні автомобіля. Після закінчення робіт насухо витріть скло сухою ганчіркою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: