» »

Як поставити машину на облік за дорученнямМашина, яка перебуває у користуванні людини за дорученням на володіння, може бути ним же і поставлена ​​на облік в органах ГИБДД. Процедура постановки на облік за дорученням не складна та забере у вас мінімум часу і грошей.

Як поставити машину на облік за дорученням
Вам знадобиться
  • - громадянський паспорт;
  • - паспорт технічного засобу;
  • - довіреність на володіння транспортним засобом.

Відправляйтеся на своєму транспортному засобі в найближчий МОТОТРЕР вашого регіону.

У вікні реєстрації візьміть бланк заяви про взяття вашого транспортного засобу на облік. Заповніть бланк заяви.

Здайте паспорт технічного засобу, громадянський паспорт, заяву про взяття на облік та нотаріально завірене доручення на право володіння технічним засобом у вікно первинного прийому документів.

Чекайте, поки співробітник ГИБДД обробить отримані від вас документи.

Отримайте здані документи та квитанцію про оплату державного мита у вікні первинного прийому документів.

Сплатіть держмито в найближчому відділенні будь-якого банку. Держмито на постановку на облік транспортного засобу в Росії становить 1800 рублів. Сума складається з двох складових: 1500 рублів за видачу номерних знаків і 300 рублів за внесення змін до паспорта технічного засобу.

Чекайте, поки співробітник ГИБДД огляне ваш транспортний засіб на оглядовому майданчику. Співробітник ГИБДД огляне зовнішній стан автомобіля і звірить номери кузова та двигуна. В результаті огляду співробітник ГИБДД залишить позначку про перевірку на вашій заяві.

Поверніться до вікна реєстрації, здайте заяву, довіреність на володіння, ваш паспорт і паспорт технічного засобу співробітнику реєстрації.

Отримаєте назад ці документи і номерні знаки на автомобіль. У паспорті технічного засобу повинні бути вписані дані про власника. У вашому випадку має бути зазначено, що ви керуєте транспортним засобом за дорученням.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: