» »

Як зняти машину з обліку в МосквіЯк зняти машину з обліку в москві. У Москві, як і в будь-якому іншому місті, перед тим як продати, подарувати або утилізувати автомобіль, необхідно зняти його з обліку в міжрайонному відділі технічного огляду транспорту та реєстраційно-екзаменаційної роботи (МОТОТРЕР). Процедура зняття з обліку в Москві включає в себе обов'язкове виконання декількох нескладних дій.

Як зняти машину з обліку в Москві
Вам знадобиться
  • - громадянський паспорт;
  • - паспорт технічного засобу;
  • - свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • - довіреність на користування автомобілем, завірена нотаріально.

Відправляйтеся в МОТОТРЕР. Складіть або заповніть заяву про те, що ви хочете зняти автомобіль з обліку. Скористайтесь зразком заяви, який напевно вивішений в органі ГИБДД на інформаційному стенді.

Підійдіть у вікно первинного збору і здайте туди написану заяву, паспорт, паспорт технічного засобу і довіреність на користування автомобілем, якщо ви не є його власником.

Чекайте, поки ваші документи перевірять і оброблять.

Отримайте документи та квитанцію для сплати державного мита на зняття автомобіля з обліку. Держмито становить близько 200 рублів.

Сплатіть держмито і вирушайте на майданчик для огляду технічних засобів.

Пройдіть процедуру огляду вашого автомобіля. Після огляду автомобіля, інспектор залишить на вашій заяві відповідну відмітку.

Зніміть автомобільні номери і вирушайте до реєстраційного вікна. Здайте номери та документи. Дочекайтеся, поки їх оброблять.

Отримайте паспорт технічного засобу з внесеними змінами та транзитні номери.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: