» »

Як уникнути ГИБДДОстаннім часом йде значне збільшення сум штрафів ГИБДД. Для уникнення неприємної зустрічі із співробітниками ГИБДД необхідно або їздити, не порушуючи правил дорожнього руху, або шукати якісь обхідні шляхи.

Як уникнути ГИБДД

Один з найкращих способів уникнути зустрічі з працівниками ДПС - намагатися їздити об'їзними і віддаленими від можливих постів ГИБДД дорогами.

Поширений зараз спосіб попередження зустрічі з ДПС - система інформування у таксі. Таксисти інформують одного про те, де в даний момент знаходяться пости ГИБДД, стаціонарні радари і камери. Перед поїздкою куди-небудь можна просто уточнити у будь-якого таксиста місцезнаходження так званого "уваги в місті". Також за наявності знайомих на автомобілях можна дізнаватися про постах і у них.

У великих містах водіїв попереджають про наявність пересувних постів, радарів і камер у відкриту через радіо. Тому можна просто послухати новини на який-небудь радіостанції, пов'язаної з автомобілями.

Якщо все ж вам доводиться їхати повз пост ГИБДД, то слід пам'ятати лише кілька здавалося б непримітних, але дієвих способів уникнути зустрічі з співробітником ДІБДР. У першу чергу, необхідно пристебнути ремені безпеки (як водієві, так і всім пасажирам, для яких ремені безпеки передбачені конструкцією автомобіля). Також необхідно скинути швидкість до значення, дозволеного на даній ділянці дороги. При проїзді повз пост ГИБДД поводитися слід спокійно, не смикаючись. Хвилювання людини викликає зайві підозри на його рахунок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: