» »

Як продовжити транзитні номериТранзитні номери видаються автовласникові в тому випадку, якщо він зняв свій автомобіль з реєстраційного обліку. Термін дії таких номерів складає 20 днів. Якщо протягом цього часу машина не була заново поставлена ​​на облік в органах ГИБДД, то транзитні номери необхідно продовжувати.

Як продовжити транзитні номери

При першому отриманні реєстраційних знаків «ТРАНЗИТ, пам'ятайте, що вони видаються на 5-20 днів. Попросіть, щоб їх видали не так на 5-7 днів, а на максимальний термін дії транзитних номерів - 20 днів. Це дасть вам можливість трохи підстрахуватися, і по можливості, мати кілька днів у запасі.

Підготуйте такі документи: заяву про продовження транзитних номерних знаків, свій паспорт, і технічний паспорт автомобіля. Врахуйте, що процес продовження транзитних номерних знаків аналогічний зняттю транспортного засобу з обліку.

Заява з проханням продовжити транзитні номери, пишіть в довільній формі, вказавши причину продовження, наприклад, що на ваш транспортний засіб до цих пір не знайдений покупець.

Для того щоб почати процес продовження транзитних номерних знаків, прийдіть до відділення ГИБДД в тому місті, в якому на даний момент знаходиться транспортний засіб з транзитними номерами. При цьому неважливо, де саме ви живете і прописані. Продовжити транзитні номери можна і потрібно саме за місцем знаходження вашого автомобіля.

Прижене свій автомобіль на майданчик для огляду в ДАІ за місцем його фактичного знаходження. Там його повинен буде оглянути співробітник ГИБДД. Перевірте, що на момент перевірки на вашому автомобілі встановлені реєстраційні знаки «ТРАНЗИТ.

Поставивши автомобіль на майданчик, і маючи на руках вище означені документи, йдіть до того посадовій особі в ГИБДД, хто в даному регіоні відповідає за реєстрацію транспортних засобів і може прийняти рішення про продовження транзитних номерних знаків. Згідно п. 33.3 Правил реєстрації АМТС це може бути головний державний інспектор з БДР в даному районі, місті або окрузі або його заступник, а також - начальник реєстраційного підрозділу або його заступник.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: