» »

Як подивитися свої штрафи в даіПодивитися всі свої штрафи в ГИБДД може будь-який російський автовласник на порталі державних послуг. Штрафи з баз ГИБДД Адигеї, Краснодарського і Ставропольського країв, Воронезької, Липецької, Рязанської і Тамбовської областей можна побачити також, зробивши запит на ресурсі «Моіштрафи.ру». У всіх випадках машина повинна бути зареєстрована на вас.

Як подивитися свої штрафи в даі
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - держномер машини;
  • - номер водійського посвідчення.

Якщо у вас немає реєстрації на порталі державних послуг, потрібно буде її пройти. Це нескладно безкоштовно. В якості логіна використовуйте свій номер свідоцтва державного пенсійного страхування.

Авторизуйтесь в особистому кабінеті і виберіть з постачальників послуг МВС РФ, а в числі доступних опцій - «Дізнатися про нараховані штрафи». Заповніть на вибір поля для держномери машини, посвідчення водія або обидва одночасно і клікніть «Перевірити». За держномер автомобіля ви побачите інформацію про штрафи, пов'язаних з ним, за номером та серії прав - з усіма машинами, якими ви володієте. Якщо ви керуєте авто за дорученням, інформація про штрафи буде доступна тільки тому, хто числиться його господарем.

Жителі ряду суб'єктів Федерації можуть дізнатися свої штрафи також на сайті «Моіштрафи.ру». Форма пошуку знаходиться в нижній частині його головної сторінки. Від вас вимагається ввести і держномер машини, і дані водійського посвідчення у відповідні поля, ввести код з картинки і клікнути кнопку "Далі". Є також опція пошуку штрафу за номером постанови про його накладення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: