» »

Як поставити автомобіль на облік в гибддПісля покупки автомобіля його необхідно протягом місяця поставити на облік в ГИБДД, щоб отримати державні реєстраційні знаки, свідоцтво про реєстрацію і відмітку в ПТС. Розглянемо порядок дій автовласника при постановці автомобіля на облік.

Як поставити автомобіль на облік в гибдд

Реєстрацію транспортного засобу слід виробляти у відділенні ДАІ за місцем постійної реєстрації. Відділення ГИБДД в деяких суб'єктах РФ приймають автовласників за попереднім записом, тому буде не зайвим зателефонувати і дізнатися, чи існує така практика у вашому відділенні. Це допоможе без зайвих черг поставити машину на облік.

Звертаючись в ГИБДД для реєстрації автомобіля, слід мати з собою такі документи: громадянський паспорт з відміткою про постійну реєстрацію за місцем проживання, паспорт транспортного засобу (ПТС), страховий поліс ОСАГО, транзитні номерні знаки (якщо вдавалося), квитанції про оплату державних мит ( вартість і кількість необхідних до сплати мит краще дізнатися на місці).

Порядок дій у відділенні ГИБДД буде наступним: оплата держмита, заповнення заяви на реєстрацію автомобіля, надання автомобіля на огляд (проводиться звірка номерів VIN і двигуна на автомобілі і в ПТС), подача документів для реєстрації, отримання документів та номерних знаків.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: