» »

Як оплатити штраф, якщо втрачена квитанціяСитуації на дорозі бувають різні й часом автолюбителі виходять за рамки правил дорожнього руху. Доблесні офіцери дорожньої поліції виписують квитанції на оплату штрафів, але часто вони губляться, а виконати свій обов'язок і оплатити порушення все ж потрібно.

Як оплатити штраф, якщо втрачена квитанція

Скористайтеся офіційним сайтом ГИБДД МВС Росії. Зайдіть на сторінку http://www.gibdd.ru/, вверху сторінки виберіть пункт «Водіям», в меню, клацніть кнопку «Порушення і штрафи».

На сторінці, що з'явилася виберіть «Адреси та квитанції». Тут ви можете отримати інформацію про свої штрафи за адміністративні правопорушення в галузі дорожнього руху.

Виберіть свій регіон, або регіон, в якому скоєно правопорушення. Потім виберіть підрозділ ГИБДД, співробітником якої винесено постанову.

Перегляньте інформацію про підрозділ і, якщо потребуєте консультації, зателефонуйте за потрібною номером. На сторінці ви побачите всі необхідні реквізити для сплати штрафу, які зможете використовувати, якщо, наприклад, взяли квитанцію в банку.

Нижче є поля, заповнивши які, ви зможете роздрукувати квитанцію для оплати. Введіть повністю свої прізвище, ім'я та по батькові, адреса за пропискою та суму штрафу (якщо знаєте номер постанови, введіть і його, але це необов'язково). На сторінці з'явиться квитанція, з якою можна сміливо йти в банк для оплати штрафу за правопорушення.

Якщо у вас немає доступу до інтернету, проблему оплати штрафів у разі втрати квитанції теж можна вирішити. Візьміть водійське посвідчення, документи на автомобіль і вирушайте до найближчого відділення дорожньої поліції. Відмовити в допомозі подібного роду вони не мають права, так що надайте їм документи, і після пошуків в базі даних вам або нададуть квитанцію, або видадуть номер постанови про правопорушення, реквізити і суму штрафу, з якими ви зможете заповнити квитанцію самостійно в будь-якому банку.

І ще один варіант: просто забудьте про штраф, в потрібний час він сам про себе нагадає. Або вам прийде поштою постанову приставів про заборгованість, або прийде сам пристав, який запросить ваш борг прямо на місці. Але краще не затягувати і затратити трохи зусиль для оплати штрафу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: