» »

Як поміняти водійські праваДля управління автомашиною кожній людині необхідно мати водійське посвідчення відповідної категорії. Іноді настає момент його поміняти. Причинами для цього можуть бути: закінчення терміну дії (10 років), зміна прізвища, зовнішні якості та інше. І тоді відразу виникає питання: як же поміняти водійські права?

Як поміняти водійські права

У першу чергу необхідно підготувати пакет документів, які будуть потрібні для заміни водійських прав:
-заяви;
-паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;
-довідки, що підтверджує реєстрацію кандидата у водії за місцем реєстрації або фактичного проживання;
-медичної довідки;
-документа, що підтверджує проходження навчання;
-водійського посвідчення, що підлягає заміні;
-фотографій (якщо потрібно);
-квитанцій про оплату за нове водійське посвідчення.

Потім з підготовленими документами прийти до Державної інспекції за місцем фактичного проживання (громадянам РФ, які не зареєстровані за місцем проживання або за місцем перебування) або до Державної інспекції за місцем реєстрації (громадянам РФ, які зареєстровані за мету проживання або за місцем перебування). А найпростіше буде звернутися в ДАІ за місцем проживання, де старе водійське посвідчення повинні замінити на нове.

Заміну посвідчення у зв'язку з закінчення строку дії можна зробити і до настання цього терміну. Для цього необхідно зібрати пакет документів і прийти в ДАІ за місцем проживання. Штрафів за дострокову заміну водійського посвідчення не передбачено.

Повторна здача іспитів при заміні водійського посвідчення не потрібна.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: